Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Magamnak megtudnám szabajázni...

Magamnak megtudnám szabajázni a fogaim?

Figyelt kérdés
picikét kiáll az 1. 2 fogam, és ha midnennap nyomom, akkor betud állni?, 15 vagyok
2011. aug. 27. 15:05
 1/10 A kérdező kommentje:
szabályozni*
2011. aug. 27. 15:06
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de hogy lehetsz ilyen hülye? Ezt a kérdést komolyan gondoltad?!


Amúgy nem...

2011. aug. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

szerintem igen nekem a 4 alsó metszőfogam áll sz@rul és régebben a fogdokim azt mondta h a nyelvemmel toljam ki fele ami be áll na ez forditotja a te esetednek de szerintem úgy be tudod tolni min 2-3 év és ak jó lesz de ha nem annyira vészes akkor 1 év vagy pár hónap és rendbe jön

vagy nem tudom 12/L

2011. aug. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ja pajszerrel egy erő teljes ütés és már a helyén is áll!
2011. aug. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
úristen... hát nem tudom, hogy a második hozzászóló kihez jár fogorvoshoz, dee én ekkora baromságot még életemben nem hallottam, szóval a válaszom egyértelműen az, hogy NEM, NEM TUDOD MAGADNAK SZABÁLYOZNI... gondolj bele, ha lehetne igy csinálni, senki nem hordana fogszabályzót, és kb. fogorvosra sem lenne szükség.
2011. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te esetedben egy sima éjszakai is meg felelne, szóval inkább menj el dokihoz. Szebben fog később kinézni!
2011. aug. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
úgy csináltam mint 1 házilag készített gitár capo, hajgumival a fejem mögé, és 1 ceruzával a fogamra feszítem, sztetek használ majd?
2011. aug. 28. 17:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem érted? nem ! szart e fog érni. De ha ilyen hülye vagy csináld. max több kárt teszel mint hasznot.
2011. aug. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ér valamit, csak ha kiveszem visszamegy
2011. aug. 28. 19:24
 10/10 anonim ***** válasza:
miért nem vagy képes elmenni fogszabályzásra??? kapsz egy kivehetőset, azt hordod egy évig se... és kész ennyi! az ilyen házilag gyártott hülye módszerekkel semmire nem mész majd...
2011. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!