Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha megveszek mindent ami a...

Ha megveszek mindent ami a zseles mukoromhoz kell akkor magamnak is megtudom majd csinalni a kormeimet? ! Mostha magamnak festem is jol jonnek ki a mintak meg a jobb kezemen is. Akkor a zseles mukormot is megtudnam magamnak csinalni? !

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hátha jó a kézügyeséged akkor megtudod cinákni sok sikert :D hajrá én tuti h kiprobálnám megcsinálni magamnak :_D
2009. ápr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Néhány próbálkozás után lehet, hogy jól összejönne a dolog!:) Az én körmösöm is magának szokta megcsinálni, habár az picivel több időt igényel, mintha más csinálja neki, de szépeket épít.

Próbáld ki, de légy türelmes mert lehet elsőre még "kezdetlegesek" lesznek.:DD

2009. ápr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha jó felszerelésed van és kézügyességed akkor kivitelezhető.
2009. ápr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meglehet! A műkörmösök is maguknak csinálják! De sok mindenre oda kell figyelni! UV lámpa mindenképpen legyen, mert csak arra köt meg a zselé, és jó minőségű alapanyagokkal csináld! Ja, egyébként, ha valami kérdésed van, csak írj, műkörmös vagyok! Sok sikert!
2009. ápr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszike a valaszokat!!!
2009. ápr. 15. 19:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Az addig oké hogy a műkörmösök nagy része is magának csinálja na de ők ezt tanulták hogy hogy kell. De aki nem tanulta az is meg tudja csinálni otthon magának? Én is szeretném magamnak.
2010. aug. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem olyan egyszeru magadnak , mert rengeteget kell reszelni , tapasztalatbol mondom , en is eleinte nagyon bena kormoket csinaltamm a jobb kezemre , szerencsere mar bele jottem es a klienseim kerdik hogy en kihez jarok es mikor elmondom hogy en csinalom magamnak is csak amulnak bamulnak . ha van kerdesed nyugottan irhatsz , en szivesen valaszolok . egy mukormos .
2011. jún. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!