Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elkezdtem géllakkozni, és...

Elkezdtem géllakkozni, és válik fel a bőrömről a körmöm. Ezt mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Crystalnails lakkokat használtam, előírás szerint tettem fel, mostam le. Mégis úgy érzem, hogy elvékonyodtak a körmeim, fájt a köröm alatti bőr rész, aztán egy idő után, amikor már szüneteltettem a lakkozást, véres csíkok jelentek meg a körmöm alatt, és elkezdett fellevegősödni az a körömrész, ami eddig összeért a bőrömmel. És fájt is nagyon az ujjam vége. De ekkor már nem volt rajtam lakk jó ideje. Egy hónapig lakkoztam, addig nem volt ilyen tapasztalatom, amikor abbahagytam, akkor lett ilyen rossz. A húgomnak ugyanez lett a tapasztalata az én lakkjaimmal, amiket ő használ, azoktól viszont soha nem lett ilyen neki. Mi okozhatja ezt? Allergia? Nem éreztem semmi ráutaló jelet. Esetleg azt, hogy picit meleg volt, amikor meglámoáztam a lakkot, de nem égetően, épp csak éreztem, hogy meleg. Beleöltem több 10 ezer forintot, jó lenne, ha nem lett volna az egész felesleges. 😅
tegnap 18:56
 1/5 anonim válasza:
31%
Nemrég egy rádióműsor témája volt. Volt ott bőrgyógyász stb.. Ezek kemikáliák, mint az összes kozmetikum. A szépségipar ránevelt erre is a reklámokkal meg az ideális férfi-nő képpel. Hogy ezek hosszú távon mit okoznak, sokszor meg se vizsgálják.
tegnap 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nekem nem segít most, bocsi...
ma 08:03
 3/5 anonim válasza:
Csak eszembe jutott a kérdésedről, én bocsi!
ma 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Viszont a lepontozást nem értem. Ezeknek csak utánna kell. Nézni..
ma 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
-n
ma 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!