Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most kezdtem géllakkozni Mit...

Most kezdtem géllakkozni Mit rontok el?

Figyelt kérdés
Diamond nails kezdő szettet rendeltem. Bolyhosítok, primer,2 in 1, lámpa, színes lakk, lámpa, színes lakk, lámpa, 2in1 , fixálás. Ez igy rendben van? Mert az első réteg szines lakk felkenésekor szépen kiviszem a lakkot a szélekig, nem ér a bőrhöz és pár másodperc után mintha összehúzódna a lakk kötés előtt. Olyan mintha már kezdene lenőni, pedig most csinaltam. MIT RONTOK EL?

2014. dec. 23. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyszerűen rossz a minősége, akkor csinálhatod akármilyen szakszerűen, mindig lesz vele valami gond. Esetleg túl sokat kensz fel, az össze tudja húzni, akár ráncosodhat is a teteje. Gel lakkból nagyon keveset kell felvinni, a legjobb, ha teljesen szárazra törlöd az ecsetet az üveg nyakán, még úgy is lesz rajta annyi szín, hogy egy körmöt szépen befedjen. Inkább több rétegben kend fel, de mindig vékonyan.
2014. dec. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak vékonyan szabad kenni a színt, különben ez történik, ahogyan az első hozzászóló is leirta. Inkább dolgozz több rétegben.
2014. dec. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tényleg vékony réteget kentem, abban nem hibaztam. Kozmetikus tanulóként vizsgáztam is manikűrből igy Elvileg abban sem volt hiba. Amit találtam az az, hogyha lefixálom a 2in1 réteget akkor nem kúszik össze az anyag, bár ez nem tudom mit tesz a tartósságával. Erről mi a véleményetek?
2014. dec. 29. 09:52
 4/4 anonim válasza:
Ugyan ezt rendeltem meg, és nekem egyszerűen nem köt meg se.
2015. okt. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!