Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudok gellakkozni viszont...

Tudok gellakkozni viszont nincs szakmam hozza Igy jarnanak hozzam?

Figyelt kérdés
2017. aug. 10. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fűznék hozzá sok reményt. Ma már kb minden sarkon találni körmöst, aki megszerezte a szakmát. Viszont olyan embert is, aki megcsinálja és aztán láthatjuk a borzalmas eredményét a csináld magad, menni fog az körmözésnek. Esetleg pár barátnőd baráti áron. De pl én nem járnék így hozzád. Főleg hogy géllakkról beszélünk. Az meg alaphangon szakmát szerzett körmösnél sem drága.
2017. aug. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én csak olyanhot járnék, akinek megvan a vizsgája, egészségügyi engedélye és ad nyugtát
2017. aug. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nyugtat? Sehol se kapsz nyugtat

Sopronba jarok en sose ad senkinek

2017. aug. 10. 13:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Én járnék hozzád. Nekem az a lényeg, hogy ügyes legyen, szépen meg tudja csinálni és tényleg értsen hozzá és szerintem ez nem a papíron múlik... Én is már régóta vadászok egy jó körmösre, de nem nagyon találok....aki pedig tényleg nagyon szépen dolgozik, ahhoz kb. lehetetlen bekerülni mert annyian vannak nála. Akihez most járok, ő még az elfogadható kategória mert ügyes, szépen megformázza, de nem követi az új trendeket, nincsenek új termékei, nem képzi magát mert már x éve ezt csinálja, ugyanazok az emberek járnak hozzá és az ő elvárásaikhoz igazodik, tehát igazából ugyanazt csinálja nap mint nap. Ugyanakkor én pl. szívesen kipróbálnék új dolgokat is, de így nem nagyon van rá lehetőségem....Persze nagyon sok pézbe kerül, ha tényleg minden kívánságnak eleget akarnak tenni, de azért egy körmösnek számítania kellene rá, hogy nem csak egy színű körmöket fog festeni egész életében.... Szóval én ismerek olyat, aki csak otthon, a lakásán körmözik és nagyon szépen dolgozik, rengetegen járnak hozzá úgyhogy esélyem sincs bekerülni... Persze, eleinte még szerintem is csak néhány barátnőre, ismerôsre, rokonra lehet számítani, de ha érted a dolgod, akkor valószínűleg mások is mennek majd hozzád. Egyébként még én sem kaptam nyugtát körmöst soha.....
2017. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!