Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik anyagot keressem, ha...

Melyik anyagot keressem, ha puha, vékony és lenge inget szeretnék? Honnan rendeljek szuper férfi inget?

Figyelt kérdés

Páromnak szeretnék egy divatos, de laza inget business casual stílusban, de az üzletekben nem találok. Rendelni szeretnék, de el vagyok veszve, hogy milyen anyagösszetételt, mit keressek. Nekem van egy viszkóz anyagú felsőm, arra mondta egyszer, hogy neki is jó lenne hasonló anyagú felső. Olyat keressek? Ha tud valaki bevált szuper fiatalos inget, akkor tudnátok linkelni vagy írni, hogy melyik oldalról, honnan érdemes rendelni?

Nagyon szépen köszönöm!



szept. 11. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
A nehéz selyem praktikus, kényelmes, gyorsan szárad, nem kell vasalni. Megjelenése sem az a csillogós selyem.
szept. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A viszkóz nagyon jó anyag én is nagyon szeretem, de nem tudom férfi ingeket gyártanak-e belőle.


Vannak az easy-iron ingek, azoknak nagyon kellemes az anyaguk, 100% pamut, nagyon kellemes viselet,és nagyon könnyen vasalható, nem is gyűrődik, a férjem ezeket szereti. C&A-ban szoktuk venni, de nagyobb márkák is gyártanak ilyet. (Calvin Klein, Boss)


Az anyagösszetételt nézd meg, mert sokban van poliészter is.

szept. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Zarában lehet kapni ilyen viszkóz anyagú férfi ingeket is. Páromnak onnan vettünk, már ha egyre gondolunk. Vékony anyagúak, kívül kissé fényesebb de nem az a szatén jellegű. Olyan elegánsabb, szereti nagyon őket hordani.
szept. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!