Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik női parfüm lenne a...

Melyik női parfüm lenne a legjobb egy irodai munkában?

Figyelt kérdés

Mint teljesen laikus kérdezem mivel;

Szerintem a létező összes drogériában kapható illatot kipróbáltam, de egyiket sem érzem magaménak, sajnos olyan kisvárosban lakom hogy sem helyben, sem a közelben nincs olyan város ahol érdekesebb illatokat lehet kipróbálni.


Amik a feltételem lennének:

-Irodában másokat nem zavaró, ugyan akkor meghatározó figyelmet felkeltő illat. Ez alatt azt értem hogy valami egyedibb.

-Ne legyen kifejezetten édes, valamelyest könnyedebb mégis elegáns illat

-Nincs kicsit sem kifinomult érzékem az illatokhoz, annyit már megfejtettem magamnak hogy a kicsit robusztusabb borostyán illatokat szeretem, de ezek sokszor átmennek férfias vonalakra.(De ez mellékes információ, nem baj ha nem borostyános)


Szóval alapvetően olyan illatot keresek, ami nem tömény, nem édes, de van egy jellegzetessége ami kellemes nyomot hagy az emberben ha érzi.



szept. 7. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dior blooming bouqet
szept. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1/1 válaszolónak:

Mennyire rózsás? Utána néztem, elvileg ez egy rózsás illat. Én alapvetően nem szeretem azt a tömény rózsa illatot + nekem az idősebb korosztályt idézi.

25/nő

szept. 7. 23:09
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ajjj ez nehéz, mert ugyanaz az illat minden emberen máshogy érvényesül... meg az ízlésünk is más, most felsorolhatnék neked pár parfümöt, amiket én szeretek, de hiába, ha neked nem fognak tetszeni.


Nekem pl volt, hogy egy kolléganőmön megéreztem egy fantasztikus illatot, rögtön tudni akartam, mit használ. Bementem a Douglasba megszagolni, és majdnem behánytam tőle. Az ő bőrén jó illatú volt, de magamon már nm bírtam elviselni.


A fentebb említett Diort, például az én orrom nem bírja, egy gagyi olcsó tusfürdőre emlékeztet a szaga. De van aki meg pont imádja, szóval...

szept. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szept. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bottega Veneta Illusione
szept. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvenc irodai parfümöm Elizabeth Arden - White tea
szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Chanel: coco noir
szept. 9. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 drummer33 válasza:
szept. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a Chloé Nomade pont nagyon tolakodó és erős egy zárt irodai közegbe...
szept. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!