Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi volt a legjobb/legélvezetes...

Mi volt a legjobb/legélvezetesebb munka számotokra amit eddig csináltatok? Milyen munkában keressétek eddig a legtöbb pénzt?

Figyelt kérdés

2020. jún. 9. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Informatikus vagyok, és a jelenlegi állásomban keresek eddig a legjobban. Maga az állás egyébként egy nagy rakás sz*r, de a fizu jó. A legélvezetesebb pedig az előző munkahelyem volt, egy picivel kevesebbet kerestem, de nagyon élveztem a projektet, érdekes volt, lehetett új dolgokat tanulni és nagyon kedves, kompetens emberekkel dolgozhattam együtt. (Sajnos itt a cégnek volt egy kisebb hullámvölgye, így többek között engem is kirúgtak tavaly, azután mentem tovább a mostani céghez)
2020. jún. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eddig sok munkám/munkahelyem nem volt, de a legèlvezetesebb az külföldi fesztiválon volt. Komplett fesztivál építés, színpadok, kerítések és minden egyéb helyszínek felépítése, berendezése és koncertek alatt a színpadok átrendezése volt a feladat. Nem fizetett jól, de buli volt. Ingyen fesztivál, ráadásul oda ment az ember ahova akart (kvázi szervezőként) és még a kajára sem volt gond.

A legjobban fizető melóm a mostani, műszerész/gépbeállító (vagy ezekhez valami hasonló) vagyok hivatalosan. A fizetés itt is szar, de még így is az eddigi legjobb.

2020. jún. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sok munkahelyen megfordultam és az előzőt szerettem a legjobban, mert magát a céget imádtam, olyan terméket/céget képviseltem, amit szerettem, izgalmas volt a feladatkör, a cég élete, szerettem azokat, akik ott dolgoztak. De annyi helyen megfordultam, hogy tudjam mindenhol vannak problémák és minden cégnél van valami jó és rossz. Ott például vállalhatatlanul sok volt a túlóra, az izgalmas munkakörnyezet meg azt akarta ellensúlyozni, hogy semmi életed nem volt a munka mellett. (Legalábbis a mi csapunkban nem)


A mostani helyemen nem szeretem a kollégákat, sokkal több a problémás eset is, akikkel együtt kell dolgozni, de work-life balanceban és fizetésben hatalmas előrelépés volt nekem a váltás. Ide lehet nem olyan szívesen járok be, de van életem is. Ahogy te is változol, úgy az igényeid is, erre szerintem érdemes odafigyelni. Amúgy HR-es vagyok.

2020. jún. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Legjobban a szolgáltató laborban való labormunkát élveztem, legjobban meg a mostani munkahelyemen, iparjogvédelmi területen keresek.
2020. jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!