Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ránézésen kívül, az emberen,...

Ránézésen kívül, az emberen, miben nyivánul meg, hogy gyerekes az arca?

Figyelt kérdés
Annyira de annyira elegem van, hogy egy nappal sem nézek ki idősebbnek a koromnál. Úgy vennék nőiesebb kabátokat, mint a kortársaim, vagy ruhákat, de egyszerűen nem tehetem mert hülyén nézek ki bennük. Sokkal gyerekesebb cucokat kell vennem ahoz hogy ne nézzek ki hülyén. Mert ha nem tudom oylan kabátot veszek vagy felsőket, az rí le rólam, h na megint egy tini aki idősebbnek akar látszani a koránál, és lám miylen idiótán néz ki benne, egyszerűen szörnyű. De azon gondolkoztam, hogy ezt mi hatrozza meg, hogy valakinek gyerekes arca van? Mármint mi az orr a szem. Csak ugy ránézésre látszik az emberen, de szerintem a szem, de az is ráncos jó a vágása, és mégis gyerekesen nézek ki, Pedig az arcon a legkiemelkedőbb a szem.
2010. nov. 2. 13:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egyebkent az uzleteeknek, ejaszakai klubboknak stb, nagyon kell vigyazni, mert 1-2 ev elnezhodhet, es ugrott az engedelyuk, ha veletlenul 18 alatt vagy. Ma mar nehez megmondani egy fiatal korat, a sok sminkkel hajfestes, stb.

nalunk a cigiznel ki van irva, ha 30 alatt nezzel ki, ne sertodj meg ha kor bizonyitasat kerjuk. Ha elutasitod, nem leszel kiszolgalva.

Ez mind arra megy, hogy biztosak legyenek, nem e egy ellenor vagy, nem arra, hogy ki szexy vagy hany eves.

2010. nov. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!