Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ránézésen kívül, az emberen,...

Ránézésen kívül, az emberen, miben nyivánul meg, hogy gyerekes az arca?

Figyelt kérdés
Annyira de annyira elegem van, hogy egy nappal sem nézek ki idősebbnek a koromnál. Úgy vennék nőiesebb kabátokat, mint a kortársaim, vagy ruhákat, de egyszerűen nem tehetem mert hülyén nézek ki bennük. Sokkal gyerekesebb cucokat kell vennem ahoz hogy ne nézzek ki hülyén. Mert ha nem tudom oylan kabátot veszek vagy felsőket, az rí le rólam, h na megint egy tini aki idősebbnek akar látszani a koránál, és lám miylen idiótán néz ki benne, egyszerűen szörnyű. De azon gondolkoztam, hogy ezt mi hatrozza meg, hogy valakinek gyerekes arca van? Mármint mi az orr a szem. Csak ugy ránézésre látszik az emberen, de szerintem a szem, de az is ráncos jó a vágása, és mégis gyerekesen nézek ki, Pedig az arcon a legkiemelkedőbb a szem.
2010. nov. 2. 13:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Amúgy 17 éves vagyok, és úgy nézek ki mint egy 15 éves.
2010. nov. 2. 13:32
 2/11 A kérdező kommentje:
lány
2010. nov. 2. 13:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem sok kulonbseg van egy 17 es egy 15 eves kozott. Nem tudom miert problemazol. Majdha 20-on felul leszel es ugyanigy lesz, akkor majd orulni fogsz.
2010. nov. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azért még neked korai azt mondani,hogy gyerekes vagy mert tényleg nem sok korkülönbség van a 15 és 17 év esek között.

Sok 17 évesnek még gyerekes az arca.Ha mondjuk 30 éves vagy,de rendszeresen elkérik a személyidet mert nem látszol 18-nak sem na akkor lehet beszélni arról,hogy gyerekes az arcod..

Egyébként sokszor a mindennapi viselkedés,gondolkodás(értelmi szint) is kiüt az ember arcára..Sokszor elég ha az ember szemébe nézünk,és látni,hogy mennyire érett gondolkodású vagy mennyire gyerekes felfogása van..

2010. nov. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én is ezzel a problémával küzdök, csak én 16 vagyok és 13nak néznek. xD na ne mondjátok nekem hogy nincs sok különbség egy 13éves meg egy 16éves között. és tökre rossz érzés, hogy a legjobb barátnőm, aki majd' fél évvel fiatalabb nálam, 19nek néz ki. >.<

véleményem szerint az arc annál gyerekesebb, minél nagyobbak, és minél távolabb vannak egymástól a szemek, és a száj és a szem minél kisebb, és minél közelebb van a szemek vonalához. Továbbá sokat számít hogy az állkapocs széles, az arc kerek, az áll nem hegyes.

nekem pont ilyen az arcom. >.<

2010. nov. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akinek apro fogai vannak, az is mindig fiatalabbnak nez ki.
2010. nov. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de nem értem. mert nekem úgy mond hegyes az állam nem gömbölyed, de anniyra azért nem hegyes. orom iylen nem is tudom tompa az orrom hegye. a szemem meg normálisan van elhelyezkedve úgymond. homlokom normális. szám normális.
2010. nov. 2. 14:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Figyi, ez a 2 év ez semmi (főleg nem annyira, hogy a 17 már felnőpttnek, a 15 meg gyereknek számítson), pár év múlva örülni fogsz neki, hogy fiatalabbnak látszol a korodnál-én is ezzel biztatom magam, 21 vagyok, és mégis mindig elkérik a személyim, ha bulizni megyek :). Egyébként sztem gyerekes arcból is többféle van. Az enyém sztem azért tűnik annak, mert kicsit kerek az arcom (mármint alapból ovális, de olyan "párnázottak" az orcáim), nincs rajtam semmilyen ránckezdemény, gödröcskés az arcom, nagy a szemem... (ehhez meg összképben hozzájön, hogy ritkán sminkelem magam, problémás a bőröm, alulról súrolom a 160 centit és nagyon kicsik a kezeim)
2010. nov. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezazzz... mert nekem nagyon pici az arcom. tehát ezért. Köszönöm a választ. Sajnos ez ellen nem igazán tudok mit tenni. Anniyra szeretném azt, ha mondjuk kisminkelnek ráma dnak egy olyan felnőttes ruhát el is lehessen hinni, hogy én egy 18 éves vagyok például. :S:S... az éet kegyetlen, akármiylen szinten is.
2010. nov. 2. 16:22
 10/11 anonim ***** válasza:

Kicsi formas arc, foleg a sziv alaku, nagy szemekkel, ami mindig fiatalnak nez ki. Nezdd meg Audrey Hepburn-t.


[link]

2010. nov. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!