Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért történik ez? Ez normális?

Miért történik ez? Ez normális?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1 évben felszedtem kb 7 kilót. Úgy indult, hogy egyre többet ettem, mert kevésbé figyeltem oda, és a szervezetem mostmár többet kíván folyamatosan. Ezzel szépen lassan felszedtem zsírt, és a mozgás is sokszor elmaradt, meg így nehezebb, mert súlyosabb lettem és kiestem a formámból.

Viszont szerintem lehetséges, hogy a testem valójában ducibban érzi jól magát, és az a természetes súlyom, szóval én egy ideje csak hagyom, hogy irányítson a testem. Az jó, ha elfogadtam, hogy hízom, és nem lehet mindenki vékony, mert ducibbnak lenni kényelmesebb, meg megfelelőbb/egészségesebb a testemnek?

157cm 54kg és 19 éves vagyok, lány



aug. 4. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Neked az agyaddal vannak nagyon súlyos, és aligha orvosolható bajok, ha komolyan írtad azt, hogy duci lennél 54 kilósan. Ha pedig csak trollkodni akarsz, vagy másokat megalázni, akkor elhúzhatnál innen és találhatnál értelmesebb elfoglaltságot is magadnak.

Beteg agyú.

aug. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noren1989 ***** válasza:
100%
Lolkabolka, ne csodàlkozz.
aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%

Simán nézhetsz ki elhízottnak azzal a súlyal. Nem mindegy az sem hogy még 160 cm sem vagy és majd 55 kiló.

Én 164 centivel és 53-54 kilósan már elég aránytalanúl néztem ki. Volt belem meg a derekam sem volt vékony. Most 44-45 kilósan sokkal jobban érzem magam ês jobban is nézek ki. Már közel 3-4 éve ha akarnêk sem tudnék hízni. Valahogy beállt a szervezetem erre a súlyra.

Amúgy szerintem nem hinném hogy az évek előrehaladtával az hogy szarsz az étkezésre és nem mozogsz nem fogja megbosszúlni magát

aug. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!