Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szólhatnak ezért az eladók a...

Szólhatnak ezért az eladók a Müller-ben?

Figyelt kérdés

Ha csak betegnek szétnézni befúvom magam 1 parfümmel, hogy megnézzem milyen rajtam de nem veszek semmit. (Férfi vagyok)

Tehát csak körülnezni mennek de nem veszek semmit. Majd esetleg ha megtetszik valami de azt is csak hosszas próbálgatas után.


Szerintem tuti kinevetnenek miután elmegyek. Vagy ezert nem szólnak? Köszi.

Pl douglasban folyamatosan sasol az ott dolgozó hölgy, hogy mit nézek, mit fuvok, stb.


júl. 26. 20:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elnézést at írta a telom. Benézek*
júl. 26. 20:35
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Kutyát nem érdekli.
júl. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem szólnak. A teszter parfüm kifejezetten azért van, hogy az ember fújjon belőle.

Én parfüm mániás nő vagyok. Van, hogy 3* vagy többször is visszamegyek tesztelek egy-egy illatot. Papíron, bőrön stb..

júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
75%
Hát ha befújod magad rendesen, akkor persze, hogy kinéznek. Ha csak a csuklódra fújsz, ahogy a valódi érdeklődők szokták, abban nincs semmi.
júl. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4. Okés csak papíron meg bőrön teljesen más nálam az illat. Simán fujok 4et 5ot meg edp-bol is. Ez vagyok én.
júl. 26. 21:42
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Én mindig csak azért megyek be, hogy befújjam magam a kedvencemmel, nincs 30+ ezrem rá...
júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#6. Az más. Gyűjts. Egy év alatt tuti osszejon az ha havi 3ezret beraksz a tollpárnába.😂😂🤣 Csak ha az asszony meg nem találja takarítás közben. Vagy ha te nő vagy akkor kérj a férjedtol. Ha meg az sincs akkor keress,de jót.😄 Viccet félre téve. Vannak ott amúgy olcsó parfümök is már akár 3ezerert is. Vagy tudsz venni 10milis dekantot is ami azért sztem nem túl drága egy dizajner parfümöt nézve sem.

De amúgy szerintem nincs vele semmi baj ha be mész. Ha van rá időd minden nap 😂🫣🫣munka mellett még pláne. Vagy azzal kezded a napot? Annyira azért nem érne meg azért bemenenni minden nap. De te tudod.

De mondjuk én venni akarnék majd, de nem elsőre, hanem ha már tudom hogy tetszik az illat és elég egy jó ideig.

júl. 26. 22:02
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Menj es fujjad. Azer van,h kiprobaljak az emberek. Ha neked 5 fujas az igenyed,akkor 5.


Sajnos idobel vsltoznak es nemelxik undorito lesz. Ertheto ,h probalgatod.


Mullerben nem sasolnak olyan idegesitoen ugy pl a blahan Budapesten.

júl. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Fingj a tenyeredre azt szagoljad, ezt az illatot teszteld, öcskös!
júl. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 Meghagyom neked ! Te biztos azt szoktad azért ajánlod.. Mennyire kell neveletlennek lenni hogy valaki ilyet kommenteljen. Sajnálom hogy nem neveltek tiszteletre a szüleid
júl. 27. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!