Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kicseréltethetem a müllerben...

Kicseréltethetem a müllerben vásárolt parfümöt?

Figyelt kérdés
Teszteltem egy parfümöt, megtetszett, kinéztem az árlistában, hogy van 75ml és 100ml -s kiszerelésben. Három sor doboz volt a polcon, egy kicsi és egy két nagy dobozos sor, gyanútlanul levettem a drágábbat, gondoltam, az a nagyobb kiszerelés (a dobozok nagyon hasonlóak voltak rápillantásra nem tűnt fel a különbség). Hazamentem kinyitottam, szagolgattam, hogy ez nem az a parfüm és mint kiderült nem azt vettem, amit kinéztem testeren:( Az én hibám, van értelme ezzel visszavinni, vagy tanulópénz?

2022. nov. 7. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kinyitottad, akkor már eleve bukó.
2022. nov. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ki sajnos. Csak remélem, hátha olyan üzletpolitikájuk van, hogy kicserélik az ilyen szerencsétleneknek mint én, hogy boldogan távozhassak, és jó emlékkel térjek vissza legközelebb és örömmel költsek el 10-szer ennyi pénzt, mert a tudat, hogy kicserélték biztonságot ad.
2022. nov. 7. 22:27
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Fordítsuk meg a kérdést: te megvennél a Müllerben olyan parfümöt, ami már ki volt nyitva??? Ugye, hogy nem?


Tehát akkor 20ezres tételeket dobjanak ki, hogy te boldogan távozhass...? Azért beláthatod, hogy irreális.....

2022. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nyilván nem. Arra akartam kilyukadni, hogy belefér-e nekik az, hogy most visszaveszik a 40k-s terméket, hogy boldogan távozzak és mondjuk legközelebb is itt vásároljak bizalommal parfümöt, és az elkövetkezendő pár évben ennek az árnak a tízszeresét hagyjam ott. Nyilván ez nem elvárás, nem lehet erre alapozni. Az én esetemben ez megérni a boltnak, általánosságban nem biztos. De hátha.
2022. nov. 7. 22:41
 5/10 A kérdező kommentje:
Ui.: hogy nézik meg, hogy fújtam-e a parfümből? Mármint ha kibontok egy parfümöt az első nyomásra sose jön semmi, csak másodjára. Ahhoz, hogy ezt leteszteljék meg kell nyomni egyszer, azzal kibontani. Kiderül, hogy használtam, de ha nem használtam volna, akkor ők nyitották ki, ez lose-lose szituáció a boltnak. (Nem akarok ezzel kezdeni semmit, csak érdekesség)
2022. nov. 7. 22:44
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, fújtál-e,ha a celofánból kibontottad.
2022. nov. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Add el kicsit olcsóbban, mint a bolti ár. Hátha valaki szívesen megvenné így is.
2022. nov. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jön a karácsony, add oda valamelyik barátodnak, biztos fog neki örülni.
2022. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Müllerben dolgoztam, nem fogják visszaadni szerintem a pénzt. Alapból ha kibontottad a celofánt, akkor már nem szeretik visszavenni, bár néha ha tényleg tuti nem volt használva, akkor visszavettük és újracsomagoltuk. De ha fújtál is belőle, akkor esélytelen. Azt nézik, hogy került-e már buborék a fújókába, nem nyomkodják.

Nem tudom mennyire érné meg nekik, de elég spúr cég amúgy is. Plusz rengeteg ilyen eset van, napi szinten több százezer ft értékben kéne parfümöket, sminkeket selejtezni ha mindenkinek visszavennék amit tévesen vett. Ha tuti bontatlan a cucc, akkor sem pénzt szoktak amúgy adni, hanem lehet vásárolni az árát. Legalábbis kb 5 éve mikor ott voltam, így volt.

Szerintem olyan bolt nincs a világon, ahol a már el nem adható árut visszavennék, kivéve persze ha alapból hibás.

2022. nov. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a Müllerben nemrég visszavetettem egy babasapkát, mert két számot összement a mosásban, de mivel ez minőségi kifogás, így más kategória. De elég nehezen adta be a derekát a boltvezető, mondanom kellett neki, hogy a cég eredeti székhelyén indokolnom sem kéne, dobnák utánam a pénzt, pont azért, amit mondasz, mert a vevő az isten, akinek el kell nyerni a kegyeit akkor is, ha síkhülye, de nálunk még sok helyen az a szemlélet, hogy a vevő a közellenség.
2022. nov. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!