Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányoknak tényleg gáz a...

Lányoknak tényleg gáz a szőrös honalj?

Figyelt kérdés

Engem NEM zavar!

Múltkor láttam 224-es buszon egy 18 körüli lányt, kicsit az volt neki, de nagyon bejött, szőke, kék szemű volt. Sajnos nem mentem oda hozzá, nagy tömeg volt, és én se voltam egyedül. Az egyik haveromnak mondtam mikor beszéltünk róla, szerinte undorító, tényleg így gondolja mindenki, csak szerintem nem múlik ezen semmi? 🙁



júl. 25. 20:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%

nekem meg bejön.

sehogy sem sikerül felfognom, miért lett belőle akkora baj, ha a másik testén észrevehető jelei vannak, hogy érett nő, nem pedig kislány.

de én is úgy látom, hogy eléggé egyedül vagyok az ízlésemmel. a 21. századi ember a falra mászik a meghagyott női hónaljszőrtől, és ez nem csak a férfiak nők felé támasztott elvárásai, a nők egymást még inkább kinézik és kibeszélik.

júl. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
49%
Szerencsére egyre elfogadotabb a nem borotválkozás, de sokan még ferde szemmel néznek miatta, mert megszokták hogy egy nő szőrtelen. Én a combomat és a karomat nem szoktam borotválni, a hónaljamat igen mert ott zavar a szőr.
júl. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%

Egy érett, felnőtt ember ha erre azt mondja, hogy gáz, akkor az a gáz. Az érthető, hogy nem jön be neki, de attól miért lenne gáz?

Ez csak szőr, sosem értettem ezt a nagy felhajtást.


Mondom ezt úgy, hogy én nőként szőrtelennek szeretem a hónaljam, de egyáltalán nem tartom gáznak, ha más nő szőrösen hagyja.


Viszon tény, hogy nem találkoztam még olyan férfival, aki elfogadta volna a szőrös hónaljat.

júl. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
43%
Nekem tetszik ha egy nőnek szörös a hónalja nekem ha lesz baràtnőm nem kell borotválkoznija szeretem a szörős nöket
júl. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
44%
Tehát lényegében a szőrtelenítés is egy nők által generált fétis, mint a felpumpált kacsaszáj és tök felesleges a frusztráció miatta?
júl. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
73%
Nekem pl. szőrös.Ha nagyon megnő nyírok belőle,ha strandra megyek,vagy alkalmi ruhát veszek ami ujjatlan leborotválom,de csak akkor.L
szept. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 he84 ***** válasza:
Sajnos kérdező a barátod és sok férfi, de bizonyos nők felszínesek a külsőt, a szőrt illetően is, ami eléggé szomorú. Meg kéne értenie és másoknak is, hogy nem férfias a szőr, hisz nem csak férfiakon nő eredetileg és hát minden felszínes, kényes emberrel gond van. Az meg ürügy lenne, hogy valaki egy nőhöz azért nem vonzódik, mert nem nyírja magát csupaszra. Ha ez így lenne, akkor soha egyetlen férfi se tudna se vonzódni, se beszeretni szőrös nőbe. Én nőként nem járok se kozmetikushoz, se nem szedem a szőrömet szinte sehol. Mégis 5 éve van barátom, aki így elfogad, szeret és külön bónusz, hogy ő az elfogadáson kívül eléggé szereti a szőrt a nőkön több helyen, de azért nem fétis szintjén és mindig szeretett volna egy olyan barátnőt, mint amilyen én vagyok, aki nem szedi le a szőrét és nem enged ennek az esztelen nyomásnak. A szőr is a testünk része nemtől függetlenül, bezzeg a haj soha nem gond, meg az emlős állatok szőre se gond, ők bezzeg ne legyenek csupaszra nyírva. Nagyon fura, sajnos itt is van kettős mérce.
szept. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!