Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányoknak tényleg gáz a...

Lányoknak tényleg gáz a szőrös honalj?

Figyelt kérdés

Engem NEM zavar!

Múltkor láttam 224-es buszon egy 18 körüli lányt, kicsit az volt neki, de nagyon bejött, szőke, kék szemű volt. Sajnos nem mentem oda hozzá, nagy tömeg volt, és én se voltam egyedül. Az egyik haveromnak mondtam mikor beszéltünk róla, szerinte undorító, tényleg így gondolja mindenki, csak szerintem nem múlik ezen semmi? 🙁



júl. 25. 20:24
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Én szívesen ismerkednék is vele, igazából
júl. 25. 20:29
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Nekem szőrös, mert nem vagyok már gyerek. Sose legyen nagyobb gondja az életben, akit ez zavar.
júl. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nőlegyenszőrtelen mentalitás legalább egy évszázadon keresztül kísérni fog még bennünket. A többség szerint gáz, és vagy Te, meg még páran akiket nem izgat. Szóval lényegében nem gáz, ízlések és pofonok.
júl. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én ilyeneken nem akadok fent, ahogy neki a legjobb úgy a legszebb. És senkire nem is kényszeríteném rá ha nem szeretné
júl. 25. 21:05
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ezt szokta meg a társadalom hogy egy nő szőrtelen, ezért számít gaznnak. de persze senkinek sem kötelező követni a trendet.

Párkapcsolatban otthon szerintem senkit nem zavar ha néha kicsit megnő a szőr. de nyáron a lanyok lengén öltöznek az utcán, sok minden látszik, így jobban odafigyelnek

júl. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
Fiúnak is gáz ha szőrös
júl. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalán nem gáz.
júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
28%
Gáz
júl. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem gáz, engem sosem zavart.
júl. 26. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Nekem anyukám nem engedte, hogy szőrtelenítsek, 13 évesen rendszeresen kigúnyoltak miatta az osztálytársaim, ezért még a nyári nagy melegben is inkább hosszúnadrágot és pólót hordtam a topok, trikók helyett. Úszóedzésre pedig nem voltam hajlandó elmenni. Anyu emiatt is veszekedett velem napi szinten, hogy minek rohasztom meg magam hosszú ruhában, de még így sem engedett. Egy idő után meguntam és suttyomban anyám beleegyezése nélkül leborotváltam mindenemet. A lányom 8 éves volt, amikor ugyanezzel szembesült. Kicsúfolták mert szőrös a lába. Azóta gyantáztat kozmetikusnál, én nem csináltatom végig vele ugyanezt a lelki terrort. Felnőttként, már előfordult, hogy hagytam kicsit megnőni, de soha nem annyira, hogy kilógjon a kutya a ruhám ujjából. Pár éve viszont megcsináltattam a lézeres szőrtelenítést .
júl. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!