Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a fekete ruháimm...

Mit csináljak a fekete ruháimmal nyáron?

Figyelt kérdés
Szeretem nagyon a fekete színt vettem is magamnak pár nyári ruhát de hordani sajnos nem tudom őket. Azt vettem észre, ahogy izzadok sajnos rám ragad a fekete ruhám, fekete szösze. Olyan mintha piszkos lenne a kezem nyakam tőle. Kimostam rengetegszer őket de még mindig ugyanúgy szöszölnek. Mit tehetnék,hogy ne legyenek ilyenek? Úgy elhordanám őket de így nem tudom. ☹️

júl. 22. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nyáron az izzadós hónapokban ne hordd őket. Nekem van egyébként nem szöszölős feketém is, szóval nem törvényszerűen történik ez, anyag kérdése.
júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden olcsó pólóm szöszöl, de már megszoktam.
júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
82%
Szerintem az anyag hibája, nekem szinte minden ruhám fekete, nyáron is abban járok és egyre sem emlékszem, amitől szöszök ragadtak volna rám.
júl. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pont, hogy hordani szeretném őket egy nyári lenge ruhát télen csak nem hordhatok... én amúgyis izzadósabb vagyok sajnos ahogy felveszem egy kis idő után már látszik a bőrömön a szösz a ruháról.

Más színt nem is hordok szinte csak feketét és mindig szöszös vagyok tőllük.

Úgy sajnálom, hogy ez van pedig tényleg szívesen hordanám ezeket a ruhákat. Most csak ritkán felveszem őket ha mondjuk olyan helyre megyek ahol nem kell sokáig lennem.

júl. 23. 12:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Szinte kizárólag feketét hordok, nekem is van néhány brutálisan szöszölős darabom, és szintén nagyon izzadós típus vagyok. Vastagon behintőporozott bőrre kevésbé tapadnak a szöszök, ennél jobb tanácsom nincs.
júl. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha vastagon hintőporozok meg az látszik a fekete anyagon. ☹️ De köszönöm.
júl. 23. 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!