Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kedves Nők?Milyennek itélitek...

Kedves Nők?Milyennek itélitek meg a fizikumomat?36F

Figyelt kérdés

Eléggé insecure vagyok és de facto incel. Ha nem edzenék és lenne libidóm , biztosan rosszul érezném magam a partnerhiány miatt. Én eléggé dagadtnak és fejletlennek látom magam igaz csak másfél éve edzem.Széles a derekam, gyenge bicepszek, aránytalan vagyok.Az a gondom, hogy ennyi zsírral működnek rendesen a hormonjaim és vagyok képes növekedni meg úgy egyáltalán működni munkában, egyéb területeken. Egy kockásabb has esztétikusabb de rosszul érzem magam tőle. Ez a testzsir arány maszkulin-e még?Nyilván még növekedni szeretnék, de félidőben érdekel, milyen benyomást keltek.


[link]


[link]



júl. 18. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az oldal nem létezik
júl. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyik kép se jön be.
júl. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az oldal nem létezik, a kért fájl nem található.

Úgyhogy látatlanban: szerintem reálisan írtad le magad. 😀

júl. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Leszedtem mert beijedtem.De összeszedtem magam.Itt a két link:


[link]


[link]

júl. 19. 06:53
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Nekem ez valahogy természetellenes. Mintha szerkesztve lenne a kép vagy nem is tudom. Aránytalan, bár ezt magad is megállapítottad.
júl. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Neked valami testképzavarod lehet. Egyáltalán nem vagy dagadt. Ezen a képen egy kifejezetten izmos, vékony derekú, erős karú férfi van.
júl. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A tested jó, mondjuk szerintem ez a legtöbb nőnek már sok, de ugye tudod, hogy az arc is sokat számít? Lehet a tested bomba, ha az arcod nem tetszik.
júl. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A pofimrol is tettem fel kérdést régebben és egybehangzó véleménye szerint a kommentelőknek meglepően jó, egyedül a mogorva abrazatom és a kisebbségiekre hajazó frizuram képezte kritika tárgyát;) Fejben lehetek akkor ütődött és ez kisugarzik
júl. 19. 09:51
 9/11 anonim ***** válasza:

Amiket írtál, abból az jön le, hogy fejben nincs valami nagyon rendben. Lehet, hogy nem csak a külsőségekkel kéne foglalkoznod.

Egy kapcsolathoz érzelmek kellenek, nem patikamérleg, hogy akkor hány kocka van a hasadon, vagy hány centi a karod.

júl. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tudom, érzelmileg beleragadtam a pubertás korban.
júl. 19. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!