Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Áttérhetek húsfogyasztásról...

Áttérhetek húsfogyasztásról vegetáriánus táplálkozásra úgy, hogy közben sportolok és szeretném fenntartani a szálkás fizikumomat? Illetve tejfehérje és glutén allergiám van!

Figyelt kérdés
ha igen, tudtok ajánlani olyan helyet, ahol lehet ilyen étrended vásárloni?
2020. jún. 19. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Vannak vegán testépítök is, ök nemcsak húst nem fogyasztanak, hanem tejtermékeket meg tojást sem, ennek ellenére nem lesz semmi problémájuk.

Keress rá vegán testépítés és étrend címszavakra, az segít

2020. jún. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Na megnézném én azt a vegánt,aki az erdőn húzamosan szállkásitana

velem. XD Fél ájultan kerülne haza .Másnap csak ezért kellene jönnie,hogy a koporsójának jó faanyagot termeljen ki.

2020. jún. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kizárt, a B vitamint meg akkor külön kell bevinni.
2020. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

AZ öcsém vegán 25 éve és kömüves, igen jól bírja a fizikai munkát meg a "téglahordást" is, semmivel sem problémásabb neki, mint a csülökpörköltön élö munaktársaknak.

Szóval igen ostoba válasz a 2-estöl, amit írt.

2020. jún. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt 60 évben minden létező bűnt elkövettem a testem ellen. 24 évig pl vegetárius, ebből 8 évig vegán is voltam. Semmivel sem volt kevesebb energiám, mint más étrendek esetén. Mondjuk, az izmaim akkor már megvoltak, tehát csak fenntartani kellett őket.
2020. jún. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Persze! Nezd meg a Game Changers c. filmet. Illetve itt egy video ami roviden valaszol:


https://www.youtube.com/watch?v=KZfF-QxTCSc

2020. nov. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!