Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csúnya vagyok?! Annak érzem...

Csúnya vagyok?! Annak érzem magam!

Figyelt kérdés

Csúnyának érzem magam, főleg az arcommal van gondom, bnőim az osztálytársaim meg a rokonaim is azt mondják h szép vagyok, de ha valaki megszólít akár a suliba vagy az utcán azonnal elvesztem az önbizalmam. Az az igazság h kicsit duci is vok 165 cm 58 kg 13 éves. Meg nincs tehetségem se, nem érzem magam semmibe se jónak. Igaz jól tanulok, de úgy külön vmi nincs. Szeretek könyveit írni meg verset de mind olyan átlagos. Sőtt a nevemmel se vok megelégedve, lehet azt gondoljátok "ennek a csajnak lehetne egyéb gondja is mint evvel törödni, bezzeg nekem mennyi gondom van,,.

Így nézek ki, írd meg h milyennek találsz!


[link]


[link]


2010. okt. 31. 18:19
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
nem vagy csúnya nekem átlagos vagy ha nem vagy megelégedve magaddal változtass vmit pl:haj én isw így csináltam ésmár sokkal csinosabbnak érzem magam:D
2010. nov. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Uram atyám! Nem vagy duci, miért lennél az? :O
2010. nov. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Dehogy dagadt miért lenne az?

Inkább, mint egy piszkafa anorexiás 40 kilós liba...

2010. nov. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Kösszi!
2010. nov. 8. 16:08
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
szerintem csúnya és tényleg picit kezdesz túl súlyos lenni!! Szakvélemény!!
2010. nov. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Nagyon szép vagy és el ne hidd, hogy duci vagy !

Nagyon jól nézel ki, nem kell fogynod, csúnyának pedig egyáltalán nem vagy csúnya, nem is tudom hogyan gondolhat valaki ilyesmit, mikor ilyen gyönyörű

:-)

2010. nov. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem már jelezték, nem hiszem hogy bármi nagyobb gondod volna a külsőddel, arcod is nagyon rendben van :D.

Ne ezen parázz, inkább foglald le magad valamivel, találd meg ami leköt.. ;)

2010. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Szerintem se vagy duci, és arcoddal sincs semmi gond!
2010. nov. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!