Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntethetem el [nyomjam...

Hogyan tüntethetem el [nyomjam ki] a miteszert, hogy annak nyoma ne maradjon? Elég csúnya

Figyelt kérdés

teljesen tiszta az arcom pattanásaim ne nagyon nőnek de a miteszerrel kivagyok.és hogy ne fertőződjön mit kenyjek utána rá?alapozót nem használok mert nincs rá szükségem de a miteszer már nagyon idegesít.

SEGÍTESÉG.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

14/L


2010. okt. 27. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:

nyomd ki, utána fertőtlenítsd le alkohollal...

piros lesz a helye de másnapra nem látszik.

ha még is látszana akkor korrektorozd

Ja és a többi mitesszer eltávolító nem sokat ér....

2010. okt. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudod eltüntetni. Ha kinyomod sem ér semmit, mert újra töltödik. Olyan mint a fogkrémes tubus- kicsit nyomsz belőle, és utána még van benne, megint nyomsz és megint lesz benne. Szóval sehogy. Neked ilyen a bőrtípusod- tini kor, hormonok, bolti dolgokat nehasználj, ilyen sz.r tonikot mert csak rosszabb lesz. Ha szerencséd van elmúlik 18-21 éves korodra, ha nincs akkor lehet csak szülés után, de lehet hogy soha az életbe sem. EZ van nekem is ilyen a bőröm, kozmetikus kinyom sz.rt se ér, mert ez hormonális dolog nálam. SZóval ..egyébként szerintem nem annyira gáz a csak mitesszeres bőr én évekig idegbeteg voltam tőle, hogy milyen (ha szépbőrü nőt láttam az utcán dühöngtem, vicsorogtam). De tudod mit javaslok: nézz csak meg hány embernek van ugyanilyen bőre mint neked az utcán, plázában, suliban bárhol. Van pasijuk! Persze az emberben van egy tökéletességigény ebben a korban meg pláne, sőt még az én koromban is 10 évvel később, de ha sokat nyomkodod a bőrödet akkor még csúnyább lesz. (jobban kitágulnak a pórusaid). Nekem ilyen bőrrel volt már 3 pasim és egy csómó embernek tetszettem. Ne ebben akarj kitűnni, lehet mások észresem veszik. Inkább vond el róla a figyelmet (haj, ruha) stb.
2010. okt. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!