Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rajtam kívűl van olyan fiatal...

Rajtam kívűl van olyan fiatal lány aki szokott legyezőt használni?

Figyelt kérdés
Én szoktam mert nem bírom a meleget, de a húgom szerint ,,öregasszonyos" szóval 21 évesen nem kéne használnom :D

jún. 25. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A legyező használata NINCS korhoz kötve. A húgod szerint inkább kapj hőgutát, csak hogy kövesd a trendeket?

Én használok legyezőt, ugyan közel vagyok a hatodik X-hez, de számtalan fiatalt is látok, aki használja, amikor nagyon meleg van.

Én még vizes spriccelőt is használok, amikor 30°C feletti a hőség.

jún. 26. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
100%
Mégis mi abban öregasszonyos? Én használok most is meg huszonévesen is használtam :D húgod nagyon gyerek még.
jún. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél valami fiatalos szinűt, pl sárga és nem annyira csipkés, akkor nem lesz öregasszonyos :D
jún. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!