Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudok kárt okozni azzal, ha...

Tudok kárt okozni azzal, ha fiatalabban kezdek el ránc megelőző krémeket használni?

Figyelt kérdés

21 vagyok, de amilyen alvásom van (meg mert erős az arccsontozatom, azt eszem, ami van stb...), idősebbnek nézek ki.

Vettem nappali-, éjszakai arckrémat és szemkörnyékápolót, amiket csak a mostani (nappali)krémem után szeretném elkezdeni használni.

A dobozokon nem láttam, csak online leírásban volt leírva(vagy elméláztam), hogy 30 felett ajánlott a használatuk.



2017. nov. 21. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
A ránctalanító krémeket 25 éves kor körül érdemes elkezdeni használni. 21 év még elég korai, bár nem egyformán ráncosodunk.
2017. nov. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem elég 21 évesen sima hidratáló.
2017. nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem 27 évesen mondta anyukám és nagymamám, hogy isten őrizz bármivel kenni az arcom, mert elkezdek ráncosodni. egyébként most kezdtem el az armónia kifejezetten fiataloknak ajánlott "ránctalanítóját", mert 1-2 vonal már van a szemem alatt, ezenkívül semmi baja a bőrömnek, szerencse h korábban nem használtam semmit, lehet igazuk volt a szülőknek h túl korán nem jó :) neked még elég a hidratáló sztem v az sem, inkább vmi természetes olaj, vagy natur kozmetikum
2017. nov. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle.
2017. nov. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :D

Egyébként valahogy így néz ki a szemem alatti rész, csak még lila/szürke is emellett: [link]

2017. nov. 22. 16:42
 6/7 anonim válasza:
Nekem sajnos 18 évesen is ilyen volt már, mimikai ráncok...
2019. jan. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az jó ha hidratálsz de ráncmegelőzés csak és kizárólag fényvédővel lehetséges. Télen nyáron, minimum 30 faktorossal ha nem több, minden egyes nap. A korai bőröregedést ugyanis döntő többségben napkárosodás (meg a szoli bár ezt nem említetted úgyhogy nem tudom jársz-e) okozza, nem alváshiány meg rossz étkezés. Igen, karikás lehet tőle de nem lesznek 21 évesen ilyen mély ráncaid attól hogy nem alszol jól. Ránctalanító krém hidratáláson kívül semmit nem csinál, megelőzésben sem segít. Úgyhogy ha nem akarsz még több ráncot kezdj el fényvédőzni.
2019. jan. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!