Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Nivea Q10Plus (ránctalanító)...

A Nivea Q10Plus (ránctalanító) krémekkel mi a tapasztalatotok? Milyen korán szabad/ajánlott elkezdeni használni őket?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, DE az alvásom rossz és a szemem környékén látszik ez legjobban, de a teljes arcbőröm elvesztette rugalmasságát és érzékenyebb is, pedig vigyázok arra, mit eszem és a genetikámnak is szerencsésnek kellene lennie(szüleimből, nagyszüleimből ítélve).

Persze nem panaszkodásból írom, hogy jajj nekem, olyan szerencsés vagyok, sokáig tanulhatok, legnagyobb problémám a "romantikus magány", hanem mert a Nivea oldalán ahol írnak kezdési kort, ott 30-at írnak és a legfiatalabbat, amit valakitől olvastam egy fórumon 25 éves kor volt.

Ezt szerintem mindenki tudja, de a ránctalanítók inkább megelőzés céljából vannak, ezért nem tudom, hogy nekem ajánlott lenne e a használata.

Esetleg vegyek hidratáló ránctalanító szemkörnyékápolót meg valami normál vitalizáló arckrémet hozzá? Egyébként én ezeket a termékeket nézegettem:

Szemkörüli ráncokra- [link]

Nappali krémnek- [link]

vagy

[link]

Éjszakai- [link]

Kiegészítő krémnek- [link]


Most egyébként valami, 2-300Ft-os nappali arckrémet használok, ami szerintem csak "krémesített víz".

A bőröm néhol szárazabb, néhol zsírosabb és méteres kráterek, mármint pórusok fedik.

A segítőkész válaszokat előre is köszönöm! :D



2017. szept. 3. 07:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem elég sok gondom van a bőrömmel. Zsírosodik, ugyanakkor gyakran hámlik a szárazságtól. Újabban acnes is, mert kimerítőbb az életvitelem, mint régen.

Egy csomó mindent kipróbáltam: arcradírokat, midnenféle arclemosót, maszkokat, hidratáltam ezerrel...

Igaz, jobban nézett ki, mintha semmit nem csináltam volna, de a közelében sem volt a szép állapotnak.

1 éve kezdtem youtube bloggereket nézni, akik a koreai arcápolási rutin hívei. Ha láttál már ázsiai lányt, aki ad a bőrápolásra, akkor tudod, hogy kb baba bőrük van még 30 évesen is.

Induláskor kb 15e Ft-ot költöttem az alapokra, amelyeket eBay-ről rendeltem. (Ez 3-4 terméket jelent).

Kb 1 hónap alatt iszonyatosan sokat változott arc arcom, nagyon szép lett a bőröm. Azóta nem veszek össze-vissza mindenfélét a drogériákban, amelyek általában tök drágák (ez a krém is, amit említesz kb 4000 Ft), ráadásul tele vannak sz*r alapanyagokkal, amelyek ártanak a bőrnek.

Van kb 4-5 fajta termék (arclemosó, toner, hidratáló, C vitaminos szérum, éjszakai maszk) amelyeket rendszeresen használok, plusz igény esetén szoktam venni néha 1-2 kiegészítő terméket.

Drágának hangzik a dolog, de ha figyelembe veszed, hogy kozmetikusra sincs így szükségem, és nem vásárolok fölöslegesen haszontalan termékeket kísérleti jelleggel, plusz tényleg sokkal ragyogóbb és feszesebb az arcom... Megéri :)

Ha érdekel, akkor linkelek oldalakat/videókat, amelyek segítenek dönteni.

2017. szept. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!