Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány éves kortól ajánlott a...

Hány éves kortól ajánlott a ránctalanító krémek használata?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

70 éves kozmetikus vagyok 50 évi szakmai gyakorlattal, ezért azt tanácsolom, hogy a szemed környékét minden nap reggel-este vékonyan kend be egy kis zsíros krémmel, Ez már 25-30 éves kortól javasolható. Fiatalon kell megőrizni kezdeni azt, hogy ne elrútítóan öregedjünk meg.

Ha zsíros a bőröd akkor főleg óvatosan krémezd az arcodat, kimondottan csak a szem környékén. Ha száraz bőr tipusú vagy akkor a járomcsont alatti részt is kenegetni kell. Vannak azonban mimikai ráncok melyek a túl élénk arcjátéktól alakulnak ki,pl. homlok ráncolás, hunyorgás, ezekre ügyelni kell mert ezeknek a kialakulását semmilyen krémezgetés nem gátolja meg, csak az ha leszoksz a túl élénk arcjátékról. Ezeknek eltüntetését még a plasztikai sebészet sem oldja meg. Figyelj magadra, nézd meg a tükörben, hogy mely betűk kimondásakor vésődik ráncocska a szájad szélébe, mert ettől lesznek ráncosak a szájszélek idővel. Ez nem krém hanem odafigyelés kérdése.

Üdv. V...X

2011. dec. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyet kell értsek az előttem szólóval. Anyu 25 éves kora óta keni, és nincs is problémája a ráncokkal.:)
2011. dec. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Én fiatalabb kozmetikus vagyok,de ugyanaz a véleményem,mint a másik kettő válaszolóval.
2011. dec. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Én meg tudom, hogy a krémek nem megelőzik, hanem javítanak a ráncos bőrön. Tehát amíg nincs ráncod semmi szükség rá hogy kenegesd, mert jobb nem lesz tőle.
2011. dec. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) 20 éves vagyok amúgy és természetesen még nem vagyok ráncos kicsit sem, de valahogy már most kezdek féli, hogy 2-3 éven belül nálam is megjelennek. A bőröm egyébként zsíros, ezért nem szeretem krémezni magam:/ Még nem találtam olyan hidratálót ami jó lett volna a bőrömnek.
2011. dec. 18. 13:39
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
12:40, nem lenne jobb, ha nem javítgatnánk a ráncokat, hanem elkerülnénk a kialakulásukat?:) Ezek a termékek nem a fiatal bőr javítására szolgálnak, ezért valóban "jobb" nem lesz tőle, hanem szimplán megakadályozza annak drasztikus romlását. Bár elképzelhető, hogy jobban értesz a dologhoz, mint a világ kozmetológusai.
2011. dec. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!