Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon fura,hogy engem nem...

Nagyon fura,hogy engem nem zavar,ha borostás a lábam?

Figyelt kérdés
Erős,sötét szőrzetű lány vagyok,ha sima szeretnék lenni,minden nap borotválnom kellene,de én heti 1,max 2 szer szoktam,mivel engem nem igazán zavar.Láttam már,hogy megnézik,barátnőm kérdezte is.

jún. 19. 05:34
 1/6 anonim ***** válasza:
17%

Férfiként, inkább kiábrándító, mert akkor milyen lehet máshol... Ami az én problémám, nem a tiéd, szóval, ne is törődj vele.


Lehet epilátor kellene.

jún. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Máshol is ilyen 😀
jún. 19. 08:04
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%
Szard le, a te lábad, a te dolgod.
jún. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Szokj hozzá, ez természetes dolog. Csak a média eltorzította az emberek elvárásait, hogy mindig teljesen sima legyen az ember bőre és szőrtelen. De ez kb lehetetlen dolog, főleg annak, akinek amúgy is gyorsan visszanő. Én ha este leborotválom, másnap délután már kezd szúrni, de ez van. Persze próbálkozhatsz IPL készülékkel, tartós szőrtelenítéssel, de nekem semmi nem vált be eddig. Bár drága gépeket eddig nem használtam, csak olcsóbbat. A drágább Philipd IPL-ek már biztos jobbak.

De az is jó lenne, ha elfogadná mindenki, hogy egy felnőtt nő nem 0-24 szőrtelen és ez természetes dolog, nem probléma, ráadásul a a friss borosta még nem is látszik.

jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond, max. ha belefutsz egy lábfétises valakibe, annak gond.
jún. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Intim helyeken nekem személy szerint jobban zavarna. Igaz magamon is zavarna ha megnő és mondjuk orális téma van. Persze magadnak próbálj megfelelni első sorban.
jún. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!