Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jogos a következtetésem, hogy...

Jogos a következtetésem, hogy minden bizonnyal egy bányarém lehetek?

Figyelt kérdés
Elmúltam 20 és soha életemben nem mondtam még nekem egy korombeli fiú se, hogy szép vagyok. Se udvarló, se randi, se semmi. Van, hogy meg-megnéznek, de semmi egyéb. Az önbizalmam hadd ne mondjam, milyen mélységekben van. Öreg nénik szokták mondani, hogy milyen aranyos, meg milyen szép a pofim, de nekik minden fiatal cuki. Ti is erre gondolnátok a helyemben?

jún. 3. 23:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nem jogos, a szépség amúgy is relatív. Ha magadnak sem tetszel, akkor nehezebben fogsz másnak is tetszeni, mivel az önbizalom hiányoddal el tudod rontani a vonzalmat.
jún. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nekem volt kapcsolatom meg voltak akik mondták nekem viszont nem vagyok fotogén de voltak akik csak úgy hozzám vágták hogy csúnya vagyok és nekem sincs önbizalmam... Ahogy a #21 a szépség relatív soha sem fogok rájönni hogy nézek ki valójában hogy szép vagy csúnya vagyok e mert lehet hogy valaki azért mondja hogy csúnya vagyok mert bántani akar vagy van akinek nem tetszek szóval ezt soha sem lehet tudni pontosan
jún. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Manapság egy idegen nőnek nem bókolnak nem mernek.


Viszont gondolkozz el azon hogy mondtàk-e màr neked az ellenkezőjét? (az az hogy csúnya,ronda vagy)

jún. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
#23 az nem jelent semmit mert van akire azért mondták hogy csúnya mert bántani akarták és azért mert valaki benyögi a másiknak hogy "de csúnya vagy" attól még nem jelenti azt hogy valóban csúnya
jún. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!