Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mivel tudnám ápolni a kiszárad...

Mivel tudnám ápolni a kiszáradt ajkaimat?

Figyelt kérdés
Pár napja nagyon ki van száradva a szám és semmi sem segit rajta. Próbáltam mindenféle hidratáló szájfénnyel, kenegettem mézzel, de semmi hatást nem értem el vele.
2010. okt. 28. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet!! A felületi kezelés sajnos nem sokat használ, belülről kell pótolni a vizet! Én még azt szoktam csinálni, hogy valami jó zsíros krémmel (pl. kék kerek dobozos nivea, vagy dove) este vastagon bekenem, reggelre szokott segíteni rajta! Ha otthon vagy, napközben is bekenheted jó vastagon!! :)
2010. okt. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem serkentsd a vérkeringést az ajkaidban, pl fogkefével átmasszírozod, én a neutrogena-tól használok szölőzsírt és sosem szárad ki,de a méz sem rossz, szerintem megelőzni kell a kiszáradást. :)
2010. okt. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!