Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kiszáradt ajkakra valamit ötlet?

Kiszáradt ajkakra valamit ötlet?

Figyelt kérdés
holnap fontos találkozom lesz és az ajkaim nagyon kiszáradtak,nem tudom mitől.valakinek van valami ötlete hogy hogy hozhatnám holnapra rendbe?
2011. máj. 6. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. máj. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szamóca. ***** válasza:
száraz fogkefével egy kicsit dörzsöld meg, majd tegyél rá mézet és hagyd rajta egy ideig ahoyg jól esik. éjszakára meg kenhetsz rá a kék tégelyes nivea az a régi az nagyon jó, vagy valami hasonló testápolót - jó vastagon.
2011. máj. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En vizes fogkefével szoktam megdörzsölni és olivaolajajal kenem be. Nagyon szép lesz tõle. Ja és még egy kis vattàt tejbe és citromlébe màrtasz és azzal masszirozod egy kicsit, ez is hidratàl.
2011. máj. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én úgy csinálom hogy fogkefével megdörzsölöm és vajjal bekenem
2011. máj. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
elég ha este bekened mézzel, és reggelig rajta hagyod :D
2011. máj. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fontos, hogy az elszarusodott hámréteget eltávolítsd, hogy esztétikus legyen, majd valami zsíros/ olajos kencével bekened, és utóbbitól, lesz puha és még esztétikusabb.
2011. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!