Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet valaki átlagosnál...

Lehet valaki átlagosnál hosszabb orral is szép?

Figyelt kérdés

2023. nov. 27. 20:48
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
22 szavazat
1 2
 1/12 anonim válasza:
92%

Miért ne lehetne?

Mátyás király is szép volt.😃

2023. nov. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Haha köszi a biztatást 🙂
2023. nov. 27. 21:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szembe kell fordulni ;-)

Miért ne lenne? A szépség megítélése egyedi, erre nincsenek írott szabályok. Van átlag megítélés, de mit érdekel engem az átlag, ha van saját szemem, fülem, orrom?

A legtöbb embert nem a tökéletesség vonzza, hanem a természetesség!

2023. nov. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A neten azért elég bunkó kommenteket tudnak írni olyanok képei/videói alá, akiknek nem tökéletes az orruk. Még akkor is, ha mondjuk az adott videóban egyáltalán nem a hölgy külsejéről van szó.
2023. nov. 27. 21:09
 5/12 anonim válasza:
100%
Igen! Pont a hétvégén voltam egy szórakozóhelyen,és volt két lány akinek hosszabb orra volt,és mindkettő nagyon-nagyon szép volt, sőt még hozzátett a szépségükhöz is :DD valamiért még imponált is nekem,olyan különlegesnek tűnt tőle az arcuk :DD 26/f
2023. nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De pl Giselle Bündhenre (nem tudom pontosan, hogy írják a nevét) is azt mondják, hogy nem is szép, pedig neki tök átlagos orra van szerintem.
2023. nov. 27. 21:12
 7/12 anonim ***** válasza:

Na de ha mondjuk tízen bunkóságot írnak, a többi meg nem akkor azoknak nem tetszik, a többinek meg tetszik.

Erre nem gondoltál?

2023. nov. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Persze. Több barátnőmnek is volt már nagyobb orra, és egyiknél sem gondoltam azt, hogy ne lenne gyönyörű. :-) Soha nem értettem, hogy mi ez a hülyeség, hogy "ha nem kicsi az orrod, az már nem is szép". Ez is csak valami hülye hóbort, amit sajnálatos módon túl sokan kezdtek el hangoztatni.


"A neten azért elég bunkó kommenteket tudnak írni"...

A neten mindenre tudnak bunkózni. Ezért nem szabad foglalkozni velük.

2023. nov. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kedves kommenteket! :)
2023. nov. 27. 21:30
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Lady Gaga? Egyik legszebb nő a világon pedig nem kis orra van neki 🙃
2023. nov. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!