Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szép lánynak nehezebb barátot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lánynak nehezebb barátot találnia mint egy átlagosnak?

Figyelt kérdés
Amiatt gondolom mert a szép lányokat sokan csak megdugni akarják. Meg sok fiú aki kapcsolatot akar, nincs bátorsága a szép lányokhoz.
2022. ápr. 1. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Lényegében meg is válaszoltad a kérdésed.
2022. ápr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Van ilyen dinamika, igen. Ugyanakkor az átlagosakat is a többség csak megdugni akarja. Pl én csak egy számomra külsőre-belsőre tökéletes lánnyal jönnék össze, míg gond nélkül lefekszek mondjuk 7/10 csajokkal is. Szóval össszességében mindenkinek vannak nehézségek. De lányként még igy is sokkal könnyebb a dolgod, mint férfiként, mert csak válogatnod kell.
2022. ápr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, már csak azért is mert a legtöbb ember (külsőre)magához viszonyítva keres párt így hiába járna egy átlagos kineztű pasi egy szép lánnyal több mint valószínű a lány nem fog vonzódni hozzá, így nem is lesz kapcsolat belőle. Persze van ellen példa ilyen esetben is.
2022. ápr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele, hogy csak szex és más semmi alapon nagyon sok nő szóba jöhetne számomra kölcsönös örömszerzés gyanánt.


Viszont komolyan tartós párkapcsolatra csak nagyon nagy ritkán ismerek meg egy-egy olyan nőt, akihez úgy tudnék hozzáállni, és még sokkal ritkábban olyat, aki akkor épp egyedülálló. :(


Szóval én inkább azt mondanám, amelyik csaj külsőre is csinos, és azon felül minden rendben van vele emberileg is, igazából annak van esélye egy életre szóló, boldog, hűséges párkapcsolatot kialakítani.


Ha valamelyik lány nem elég szép, és a pasijának lenne lehetősége sokkal csinosabb nővel szexualitásra, valószínűleg a legtöbb férfi élni fog a lehetőséggel.

Viszont, ha a lány tényleg csinos, és minden rendben van vele a párja számára, egyedül csak akkor lehet képes megállni a kísértést, és 100 %-osan hűséges maradni hozzá!


31 F

2022. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azért mert a normális srácok úgy állnak hozzá hogy úgysincs esélyük. Ilyen csajok biztos gazdag vezetőkre meg vállalkozókra buknak.
2022. ápr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos fordítva működik a dolog barátom. Ha csinosabb a lány akkor többen fognak nála próbálkozni - nagyobb merítés akik közül választani tud. S bár több lesz a csak dugni akarók száma is, de több lesz a kapcsolatot akarók száma is.

Fordítsd meg fejben a dolgot. Mikor tudnál nagyobb eséllyel olyan lánnyal összejönni akivel klappolnak a dolgok, ha 100-ból 1 nőt tudsz felcsípni, vagy 100-ból 85-öt tudnál? Melyik esetben találod meg nagyobb eséllyel a párod?

2022. ápr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. ápr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!