Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg kezd kimenni a divatbó...

Tényleg kezd kimenni a divatból és lassan gáz lesz ha valaki elegánsabb ruhát hord és nem egy mom jeanst,oversized pólóval?Többi lent

Figyelt kérdés

! Előre leszögezném hogy nincsen bajom a mom jeanssel,oversized pólóval,sem a mai divattal,magamon nem tetszik és nem is az én stílusom,viszont másokon jól áll. !


egyszerű elegánsabb ruhákat hordok.

Farmert nem hordok(helyette térdig vagy combközépig érő szoknyát,de ha egybeszoknya szoktam bokáig érőt venni,igen,télen is szoktam szoknyában lenni,700denes harisnyám van és 100x melegebb mint egy farmer:D )

nekem rettentően kényelmetlenek a skinny jeansek.

a mom jeans féle nacik pedig úgy állnak rajtam mint egy kukászsákon mert nagyon alacsony és vékony vagyok,pedig örülnék neki ha jól állnának😅

Helyette: [link]


Múltkor szólt meg egy osztálytársam hogy én “hercegnősen”, ”alkalmin” öltözködök,ez nem való iskolába,jobb lenne egy cicanadrág,pólóval.

Nem tudtam ezt mire vélni

A családomban mindenki elegánsan öltözködik,de szerintem az én szettjeim egyeltalán nem túlzó eleganciát sugallanak,szerintetek? :/

Egy őszi szettem:

[link] ( nem guess van nekem hanem bershkás,csak nem találom a weboldalon:D)

[link] ez a szoknya,egy fehér vagy fekete garbóval,fekete harisnyával,magassarkú csizmával

Értem hogy másféle értékrendjük vagy preferenciájuk,és a sok skinny jeanses,haspólós lány mellett,ez a elegánsabb vonal kitűnik(sajnos),viszont mindenki egyedi és mások lehetnek az ízléseik, és az elegáns megjelenéshez való törekvés nem jelent rosszat vagy rossz szándékot.Nem szeretnék kitünni,bármennyi is úgy hangzik,itthon én is melegitőben vagyok de eszembe se jutna abba elmenni iskolába.

Van egy barátnőm akivel ugyanez van,ő másik iskolába jár.



2023. szept. 20. 10:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, kompromisszumos megoldásként miért nem próbálkozol meg egy ilyen nadrággal?

[link]

Ez is csinos, elegáns, de azért mégsem túlzottan, szóval egy sulis hétköznapi öltözéknek is simán megfelel, mégis sokkal szebb/különlegesebb mint az általad is említett tömegcuccok.

2023. szept. 21. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha 19 éves vagy, akkor a hamarosan kinősz abból a korosztályból, ahol a többiek elvárják, hogy hozzájuk igazodj. Nem írtad, milyen iskolába jársz, de egyetemen vagy munkahelyen (hacsak nincs dress code) már teljesen természetes, hogy az embernek saját stílusa van. Addig pedig tarts ki, nem te vagy hibás, hanem az osztálytársaid gyerekesek, hogy ilyesmibe belekötnek.
2023. szept. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi baj nincs azzal, ha elegánsan öltözködsz. Ha ebben érzed jól magad akkor vedd fel, nincs azzal semmi gond.


A sulimban van egy lány aki csak szoknyákban és magassarkúban jár, platinaszőke hosszú haja van és mindig tökéletes a sminkje. Olyan mint egy élő Barbie. Ha elmegy előttem mindig megnézem az aznapi outfitjét de nem azért mert ciki, hanem azért mert szép :D


18/l

2023. szept. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Szerintem nincs baj ezzela stílussal. Az egyik barátnőm is így öltözködik. Ha neked ez kényelmes, akkor nyugodtan hordd.
2023. szept. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!