Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg kezd kimenni a divatbó...

Tényleg kezd kimenni a divatból és lassan gáz lesz ha valaki elegánsabb ruhát hord és nem egy mom jeanst,oversized pólóval?Többi lent

Figyelt kérdés

! Előre leszögezném hogy nincsen bajom a mom jeanssel,oversized pólóval,sem a mai divattal,magamon nem tetszik és nem is az én stílusom,viszont másokon jól áll. !


egyszerű elegánsabb ruhákat hordok.

Farmert nem hordok(helyette térdig vagy combközépig érő szoknyát,de ha egybeszoknya szoktam bokáig érőt venni,igen,télen is szoktam szoknyában lenni,700denes harisnyám van és 100x melegebb mint egy farmer:D )

nekem rettentően kényelmetlenek a skinny jeansek.

a mom jeans féle nacik pedig úgy állnak rajtam mint egy kukászsákon mert nagyon alacsony és vékony vagyok,pedig örülnék neki ha jól állnának😅

Helyette: [link]


Múltkor szólt meg egy osztálytársam hogy én “hercegnősen”, ”alkalmin” öltözködök,ez nem való iskolába,jobb lenne egy cicanadrág,pólóval.

Nem tudtam ezt mire vélni

A családomban mindenki elegánsan öltözködik,de szerintem az én szettjeim egyeltalán nem túlzó eleganciát sugallanak,szerintetek? :/

Egy őszi szettem:

[link] ( nem guess van nekem hanem bershkás,csak nem találom a weboldalon:D)

[link] ez a szoknya,egy fehér vagy fekete garbóval,fekete harisnyával,magassarkú csizmával

Értem hogy másféle értékrendjük vagy preferenciájuk,és a sok skinny jeanses,haspólós lány mellett,ez a elegánsabb vonal kitűnik(sajnos),viszont mindenki egyedi és mások lehetnek az ízléseik, és az elegáns megjelenéshez való törekvés nem jelent rosszat vagy rossz szándékot.Nem szeretnék kitünni,bármennyi is úgy hangzik,itthon én is melegitőben vagyok de eszembe se jutna abba elmenni iskolába.

Van egy barátnőm akivel ugyanez van,ő másik iskolába jár.



2023. szept. 20. 10:02
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
19/l
2023. szept. 20. 10:02
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Tehát egy random ember tett egy megjegyzést. Kit érdekel? :D

Soha, semmilyen módon nem fogsz tudni úgy öltözni hogy mindenkinek megfelelj, és nem is az a dolgod.

2023. szept. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Igaza volt az osztálytársadnak, manapság szinte senki nem jár így iskolába, ennek ellenére, ha neked ez tetszik, nyugodtan járj így, csak rád tartozik.
2023. szept. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#3 Mert az tok jo hogy p*csanadrágban,haspólóba,melegítőbe járnak iskolába?

Altalanossagban mindenhova elegansabban megyek,de nem tulzoan(szerintem)

2023. szept. 20. 11:28
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Kérdeztél, válaszoltam, erre lepontozol. Akkor nyisd ki a szemed és figyeld a valóságot és meglátod kit igazol a példa. Nem azt mondtam, hogy jó, bár szerintem semmi rossz nincs benne, hanem azt, hogy a többség abban jár és ez így is van, ezt te is pontosan tudod, ha valóban iskolás vagy.
2023. szept. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Tényleg.
2023. szept. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Metionin ***** válasza:
100%
Most ez a laza oversized cucc a divat meg a bumszli sportcipő. Néhány éve pont az a szoknya volt divat, amit linkeltél, meg a ballonkabát, elegáns bokacsizmával. Ha neked ez tetszik, ne izgasson, hogy most épp nem ilyenben járnak a többiek.
2023. szept. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Nem az értékrend változott vagy a diavtból ment volna ki bármi is, hanem csak az osztálytársad egy igénytelen barom...
2023. szept. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%

19 évesen nem a korodnak és az alkalomnak megfelelően öltözködsz. Amit először linkeltél, őszi szett, az egy elegáns kosztüm, amit ünnepkor, vagy hivatalos alkalmakkor visel az ember.

Ez most olyan, mintha kisestélyit hordanál hétköznap, csak azért, mert neked az tetszik.


Lehet elegánsan öltözködni kevésbé elegáns módon is.

2023. szept. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%
Ezt amugy ketnaponta megkerdezitek, csak mas kontextusban. Nem tudom, mit vartok ilyenkor, fejcirogatast, hogy mennyire masok vagytok 19 evesen??
2023. szept. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!