Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Minden tükörben máshogy nézek...

Minden tükörben máshogy nézek ki, Melyik áll legközelebb a valós énemhez?

Figyelt kérdés
MEgnézem megam otthoni tükörben, kinézek x-nek. Utána megnézem magam suliban, kinézek y-nak. Megnézem magam kocsitükörben, és megint mást látok. Melyik áll legközelebb a valós énemhez?
2010. okt. 17. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is szoktam ezt érzékelni,más az itthoni tükör, a kirakat, a sulis tükör. Gondolom több dolog miatt is:

- amikor a suliba berohanok,akkor kicsit ziláltabb a fejem

- néha a tükrök kicsit lefelé vagy felfelé dőlnek, ilyenkor másnak tűnik az alak

- a megvilágítás is fontos (ha túl sok a természetes fény, akkor a fehér bőröm miatt mindig olyan hullának érzem magam)

Én igyekszem az itthoninak hinni, úgy nézek ki a legértelmesebben. :)

Olyan, mint a fénykép. Ha jó a fotós, akkor jobb, néha belefintorogsz, vagy a megvilágítás más.

Azért figyelek, hátha látok jobb magyarázatot is. :D

2010. okt. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az igazi mikor egy fotot keszitenek rolad ugy hogy nem is tudsz rola, vagy le vagy filmezve, tukor nagyon sokszor torzit, es a fanytol fuggoen maskepp latod magad benne, arnyak, szinek stb.
2010. okt. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Itthon mindig "tök jónak" érzem magam aztán ha suliban is megnézem akk teljesen más vagyok és nem is tetszik amit ott látok :/ xD
2010. okt. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!