Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Divain, párizsi parfümök,...

Divain, párizsi parfümök, parfen oldalról rendeltetek már parfümöt, ha igen mennyire tartósak?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy a fent említett oldalakról rendeltetek-e már, és amit kaptatok milyen minőségü illatok. Mennyire tartósak? Illetve mennyire megbízhatóak?

2023. aug. 2. 12:25
 1/3 anonim válasza:
A parfenről próbáltam egy creed aventust illetve egy armani stronger with yout. Tartósságba nulla volt mind2 sajnos plusz az illat sem volt olyan hűha... èn nem vennék többszőr onnan.
2023. szept. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anyoca 1 válasza:
Én 4 parfümöt rendeltem a Parfentől,és mindegyik nagyon hasonlít az eredetihez,és tartós is
febr. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gaby17 válasza:
Szia. Rendszeresen rendelek a Parfen oldalról évek óta. Brutàl tartós parfümök, és teljesen olyanok, mint az eredeti. Egy bajom van, hogy egyre dràgàbb. Amikor én kedtem rendelni, 4500 ft volt, utànna mindig 500 ft-al emelték a parfümök àrait, most màr 6000 ft..
ápr. 20. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!