Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a fotón...

Mi a véleményetek a fotón szereplő hölgyről?

Figyelt kérdés

A fotón nem én vagyok, a munkámhoz kell egy szép női fotót találnom!


[link]


2023. jún. 17. 21:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon szép, csinos, fotogén alkatnak vélem.
2023. jún. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Annyira mű, agyonra retusált, hogy már inkább grafika hatású
2023. jún. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Az a véleményem, hogy a sminkes és a grafikus (aki a Photoshop-ot kezelte) nagyon lelkes volt, a nőt viszont nem is látom a rengeteg festék + PS alatt.

Kicsit túl van tolva, ez nem már szép, hanem természetellenes.

2023. jún. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Annyira szép, hogy már se. Ez a klasszikus pontról pontra szedett külső, szőke haj, arányos arc, de semmi egyedi.
2023. jún. 18. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ok, akkor keresek egy másik fotót. Illetve, aki tud linkelhetne be egy másik fotót, aki szerinte a mai szépségnek megfelel, egyedi.


04.39 A te hozzászólásod részben nem értem. "Annyira szép, hogy már se" Ez mit takar? Illetve, hogy "klasszikus pontról-pontra szedett külső, szőke haj, semmi egyedi". A szőke hajjal mi a probléma, illetve mi az egyedi, amire gondolsz? Ezt kifejtenéd bővebben? Érdekel, mert ilyen témáról kell írnom.

2023. jún. 18. 09:20
 6/17 A kérdező kommentje:
Van, aki írta hozzá, nem itt, hanem máshol, hogy egy "kikent-kifent seprűnyél". Ilyet még nem hallottam, és ez nála mit jelent?
2023. jún. 18. 09:33
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom elképzelni ezt a nőt smink nélkül, pedig van fantáziám bőven. Elrettentő, milyen vastagon áll rajta.
2023. jún. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk én nem látom, hogy túl lenne sminkelve. A photoshop az tényleg talán kicsit több a soknál, de a smink szerintem tök normális.Sokkal több smink van szerintem, néhány átlagos nőn.
2023. jún. 18. 14:02
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Annyira mű a fotó, hogy nem lehet megmondani, hogy milyen is rajta a nő
2023. jún. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Jelentéktelen. Megnézem a képet és pár másodperc múlva nem is emlékszek ráhogy is nézett ki. Nagyon atlagos, tucat. Semmi különleges tulajdonsága nincs.
2023. jún. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!