Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed a Fauda...

Mi a véleményed a Fauda sorozat zsidó szereplőiről?

Figyelt kérdés
Azt hittem, a zsidók ennél visszafogottabbak, illetve az arab nők is lazán randizgatnak benne. A zsidók pedig összevissza csalják benne egymást
2023. ápr. 3. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:
64%

15+ millió zsidó van a világon, ultraortodoxtól kezdve át ateista zsidókig, nem értem, hogy miért hiszik az emberek azt, hogy zsidónak lenni egy kollektív, egységes, klónozott tudatot jelent.


"illetve az arab nők is lazán randizgatnak benne."


Arab nőkből százmilliós nagyságrendben tudunk beszélni, érdekes lenne, ha mindegyik ugyanolyan hasonmása lenne egymásnak.


Egyébként nekem zsidóként annyira nagyon nem tetszik a sorozat, hogy gyakorlatilag abból áll, hogy jönnek a rosszfiúk -> megkeressük -> likvidáljuk/megpróbáljuk likvidálni, közben meghalnak, közben kihallgatások történnek + kis családi dráma.Ezen kívűl a karakterek, a színészek, a helyszínek, és a hangulat tetszenek, de a cselekmény nem annyira.A Teherán 10000x jobban bejön.

2023. ápr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!