Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi ez az új mánia hogy már a...

Norcsa789 kérdése:

Mi ez az új mánia hogy már a kövér nőket is sztárolni kell hogy milyen marha csinosak?

Figyelt kérdés

Egyrészt az elhízottság egészségtelen másrészt baromira nem szép, sehogy se, egy elhízott ember.


F/32


2023. ápr. 3. 13:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%

Mi ez az új mánia hogy már a CSÓRÓ MAMAHOTELES LÚZER FÉRFIAKAT is sztárolni kell hogy milyen marha ÉRTÉKESEK?


Egyrészt az CSÓRÓSÁG KELLENETLEN, másrészt baromira TASZÍTÓ, sehogy seM LESZ VONZÓ, TANULATLAN, CSÓRÓ ember.



F/32

2023. ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%

Én valóban hamarabb indulok be egy 90 kilósra, mint egy 40 kilósra.

Számomra nem mindegy, hogy mit érzek a mellkasán, hogy belefolyik a kezembe a forró, puha melle, vagy nem tudom eldönteni, hogy pattanást érzek, vagy mellbimbót.


F/31

2023. ápr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
79%
Senkit nem KELL sztárolni, magatokra vessetek, ha nem a vonzó nőkért is egymást tapossátok elkeseredésetekben 😂
2023. ápr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
22%
*a nem vonzó nőkért is
2023. ápr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell sztárolnod. Nem kötelező.
2023. ápr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
Mi ez a mánia, hogy naponta kell kiírni ezt a kérdést?
2023. ápr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell sztárolni, csak kezeld őket is emberként. Ne szóld le csak a súlya miatt, ő is ember.


Ha nem jön be neked, az jogos, mindenkinek más tetszik. De akkor is viselkedj normálisan.

2023. ápr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
99%

Nagyon sokáig kövér voltam, és rohadtul nem sztárolt senki.

Sőt, inkább bántalmaztak.

Több olyan is volt, hogy elutasítottam nálam próbálkozókat, és akkor nekiálltak sértegetni, hogy mekkora igényeim vannak dagadt undormányként, mit képzelek, hogy még én koptatom le "undorodó fejjel" őt. Meg amúgy is csak dugni kellettem volna, nem mutatkoztak volna velem.

Vagy amikor elmentem randizni, alakult a kapcsolat, és egyáltalán nem úgy bánt velem a srác, ahogy szerettem volna, amikor pedig udvariasan megjegyeztem, akkor jött a veszekedés, amiből végül az lett, hogy nem vagyok normális, hogy dagadt nőként azt várom, hogy randikon, kapcsolatban úgy bánjanak velem, mint a gyönyörű nőkkel.

Vagy a legjobb az volt, amikor egyetemen nagyon tetszett egy srác, nyitott is felém, örültem a fejemnek. Aztán véletlenül meghallottam, ahogy a haverjaival a parkban ülve ocsmány stílusban beszélnek nőkről, hogy ki hogy "húznak meg", kit hogy kéne leitatni, és azt is meghallottam, ahogy rólam beszél, hogy amiért dagadt vagyok, biztos sokkal kisebb erőfeszítéssel meg tud majd baxni, mert örülök, hogy kellek valakinek, ő pedig már annyira kanos, hogy mindegy neki.

Ezek után kerültem, nem szóltam hozzá, ő meg jött utánam. Nem volt erőm megmondani, hogy miket hallottam, olyan megalázó volt, egyszerűen csak azt kértem, hogy hagyjon békén.

Utána újra meg újra próbálkozott, buliba hívott, én pedig visszautasítottam azt is. Erre olyannal jött, hogy mégis mi más programom lenne szombaton, úgysincs semmi életem, örülnöm kellene, hogy elhív.

Megmondtam, hogy előbb mennék csövesszállóra szemetet szedni, mint vele és a prosztó haverjaival bárhová is. Erre üvöltözött, leqrvázott, halálomat kívánta és miközben nagy lendülettel lelépett, még utoljára meg is lökött durván.


Szóval ennyit az ajnározásról.

Az nekem csak gusztustalan, hogy tucatjával jöttek volna hozzám dugásért, mert "moslékos vödörrel is lehet tüzet oltani".

Bárcsak inkább hagytak volna békén.

2023. ápr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
15%
Külföldi liberális feminista média agymosása.
2023. ápr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
98%
Ja, a "külföldi liberális média agymosása" ébresztett rá, hogy nem kell mindenféle gusztustalan szennyet beleengedni az életembe, és nem kell hálásnak lennem, hogy a túlsúlyom ellenére méltóztatnának megdugni a 4 fal között.
2023. ápr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!