Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hétfőn kezdek egy étteremben,...

Hétfőn kezdek egy étteremben, felszolgálóként. Így lehetnék majd? A főnököt kérdeztem, azt mondta hogy nincs előírás, csak annyi hogy fehér blúz és fekete alsó. Ez lehet nadrág és szoknya is. Suliban ünnepélyen voltam ebben utoljára.

Figyelt kérdés
[link]

2023. febr. 16. 18:22
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem, hogy, ha valahová blúzt kérnek, miből gondolják a nők, hogy az kiváltható bármivel, amin gallér vagy gomb van, vagy egy fokkal csinosabb, mint egy tesipóló.


Ez nem blúz, nem lesz jó munkába, ha azt kérnek.


Egyêbként meg tíz napig csak ez az egy ruhád volt, ami valamelyest megfelelő? Ebben voltál minden nap, amíg nem tudtál venni egy hosszabb szoknyát.


Nyugtass meg, hogy most már rendes blúzban jársz!

2023. márc. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Igen már vettem egy szatén blúzt és egy hosszú szoknyát. Addig a képemen levő ruhámban voltam.
2023. márc. 16. 22:24
 33/40 anonim ***** válasza:
68%

#32:


Te se vagy lány, az is biztos.


Addig ebben a ruhában voltál, míg nem vettél újat, hát persze. Aztán egyetlen egy blúzt vettél, amiről többedszerre is hangsúlyozod, hogy szatén, és most abban az egyben jársz egyhuzamban pár napot.


Hát persze.


Ha tényleg dolgoznál és lány lennél, akkor már rájöttél volna, hogy öt napra nem elég egy ruha.


Nem egyszer nézted ezt be, kétszer.


Szóval tessék a szatén blúz fétist az erre hivatott oldalakon kiélni.

2023. márc. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Ki írta hogy abban az egyben vagyok? :D Bocsi de nálad vmi nagyon nem kerek. :D
2023. márc. 17. 14:23
 35/40 A kérdező kommentje:
Szted mindenki naponta váltja a ruháját felszolgálóként? :D Nagyon el vagy tévedve. A többség akkor cseréli gyakran ha foltos lesz. Ez nem egy olyan munka hogy beleizzad az ember vagy ilyesmi. Fogalmad sincs arról amit magyarázol. :D
2023. márc. 17. 14:26
 36/40 anonim ***** válasza:
53%
Uuu...nekem eddig nem voltál gyanús, az előtte szóló gyanakvó kommenten is csak mosolyogtam...de ha szerinted a felszolgáló munka nem beleizzadós, akkor te nem vagy felszolgáló :D
2023. márc. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Ok. :D
2023. márc. 17. 14:45
 38/40 anonim ***** válasza:
68%

Biztos, hogy nem vagy felszolgáló, de lány sem.


Nos, egy igényes, normális nő biztos, hogy nem szaténban járna felszolgálni, és nem itt hangsúlyozná ezt.


Te magad írtad 17.-én, hogy jövő hónap elején tudsz venni másik ruhát. Majd ma, hogy már vettél, és addig a képen lévőben voltál.


Mindig? 10-15 napig? Kétlem. Ebben az esetben pedig már ellent mondasz magadnak.


Igényes ember is naponta cseréli a ruháit, felszolgáló pedig főleg, ahogy a 36-os is írja.


Szóval ez tényleg nem egy fétis oldal, tehát semmi keresnivalód itt.

Még szerencse, hogy a lány arcát letakartad a képen...

2023. márc. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Igen biztos tudjátok. :D Minimálisan sem érdekel a képzelgésetek. Ha ez nektek örömet okoz akkor írjatok még légyszi. Komolyan feldobjátok a napom! :D
2023. márc. 17. 21:05
 40/40 anonim válasza:
34%

Végigolvastam a kommenteket, gyanítom h egy vendéglátóstól sem kaptál tanácsot, mert senki sem javasolta h a cipődet cseréld le.. ez a legfontosabb :) ne magassarkú-ban(ha jól látom?) dolgozz, fájni fog a lábad.


Amúgy a felső is meg a szoknya is rendben van, de valóban a nadrágot sokan jobban szeretik.. azért attól is függ mennyire forgalmas a hely, ha nem kell egész nap menni akkor jó lehet ez is ;)


Sok sikert!

2023. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!