Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hétfőn kezdek egy étteremben,...

Hétfőn kezdek egy étteremben, felszolgálóként. Így lehetnék majd? A főnököt kérdeztem, azt mondta hogy nincs előírás, csak annyi hogy fehér blúz és fekete alsó. Ez lehet nadrág és szoknya is. Suliban ünnepélyen voltam ebben utoljára.

Figyelt kérdés
[link]

2023. febr. 16. 18:22
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nagyon kínosan fogod magad érezni ebben a szerelésben, de te tudod. De hogyhogy nem tudsz venni párezer forintért egy normális szoknyát vagy nadrágot addig?
2023. febr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
78%
#21 sokan vannak ám sz.r helyzetben anyagilag. A kérdező legalább elmegy dolgozni, hogy legyen pénze. Kérlek, emiatt ne bántsd.
2023. febr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
21: A pénzügyi része nem ide tartozik de nem véletlenül írtam. Szal nem sajnos. :(
2023. febr. 17. 09:44
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

#22 egyáltalán nem bántásból írtam. Mi az, hogy legalább elmegy dolgozni? Minden normális keresőképes ember dolgozik jó esetben.

Én biztos hogy meg próbálnék az első munkanapomig beszerezni valami rendes ruhát, ha tényleg nem tudsz venni, esetleg kölcsönkérni egy barátnőtől, vagy valakitől egy fekete nadrágot vagy szoknyát?

2023. febr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
24: Tudom hogy csak segítségből írtad, köszönöm. Nem szívesen kérek kölcsön ruhát, ahogy én sem szeretném ha az enyém lenne máson. Tudom bonyolult vagyok de ez van sajna. :)
2023. febr. 17. 09:55
 26/40 anonim ***** válasza:
82%
Esetleg próbálj meg vastagabb harisnyát alá venni, ami kevésbé látszik át.
2023. febr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
26: Még ennél is vastagabbat? Ez is 40 den-es. Szal e fölött már csak leggings van ha jól tudom. Az meg már nem is harisnya.
2023. febr. 17. 13:08
 28/40 anonim ***** válasza:

Szia. Én a helyedben egy ilyen elegáns nadrágot vennék inkább:

[link]

Amúgyis hideg van még a szoknyához, pláne az olyan rövidhez, amit linkeltél.

Felülre egy ilyen ing tökéletes lenne ezzel a csinos pulcsival v. esetleg egy szebb kardigánnal: [link]

2023. febr. 21. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Na, milyen volt az első nap, kérdező?
2023. febr. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Hát nem gondoltam volna hogy ennyit kell hajolgatni szal igazatok volt. Gyakran kell igazgatnom a szoknyám és oda kell figyelnem rá. Szerencsére a többiek jó fejek, csak mosolyogtak rajtam. :)
2023. febr. 21. 17:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!