Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik piercing a...

Szerintetek melyik piercing a legszebb? Melyik testrészen néz ki a legjobban?

Figyelt kérdés

2022. dec. 1. 09:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én az ajak, a nyelv, az intim, a köldök és a microdermal piercingeket nem szeretem. A többivel (aztán lehet kihagytam valamit) nincsen bajom, és az orr, fül és még talán a mellbimbó piercingek is kifejezetten tetszenek is. Fülpiercingem nekem is van több. Bár szerintem ez ízlés kérdése is, hiszen mindenkinek más tetszik és sok mindentől függ az összkép pl. pontosan hova szúrták, kinek milyen az adott testrésze, milyen ékszert viselsz stb. Nekem például nem tetszik mikor ilyen nagyon “durva” hatása van, ha túl sok vagy túl nagy ékszerek vannak egy helyen és olyan zsúfolt hatása van.
2022. dec. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%
Én a mellpiercinget imádom egy lányon, + esetleg ha punciban is van egy szolid.
2022. dec. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Thunderfairy ***** válasza:
68%
Csunyit. Ne használj ilyeneket. A természetes külső a szép.
2022. dec. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az industrial a kedvencem.
2023. febr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!