Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Épített műköröm mennyire tartós?

Épített műköröm mennyire tartós?

Figyelt kérdés

Most lesz a napokban először műkörmöm ezért picit még tudatlan vagyok.

Szeretem a körmeimet tisztán tartani, időnként körömkefével is átmegyek rajta. Mióta kislányként elkaptam egy fertőzést mert folyton a számban volt a kezem azóta különösen figyelek a higiéniára magamon. Elképzelhetetlen számomra, hogy koszos körömmel fogjak meg egy szendvicset például. És ha lesz műkörmöm szeretném időnként alatta tisztogatni, de kárt nem akarok benne tenni. Ha puha kefével picit megsikálom nem pattog le róla a festék?

19 L


2022. nov. 6. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Ha jól van építve, akkor 3-5 hetet is simán fent kell maradnia. A kefe tönkre nem teszi magát a körmöt legfeljebb a díszítést rajta. De puha kefével még jó eséllyel annak sem lesz baja. De ha biztosra akarsz menni, akkor fültisztítót márts alkoholba és tisztogasd ki azzal alatta :) Egy körmös
2022. nov. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy lesz baja a körömkefétől, nyugodtan használd.

Ne ázzon acetonban, hideg zsíroldóban, ezek tehetnek kárt benne

2022. nov. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!