Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vajon mièrt esnek le az...

Vajon mièrt esnek le az épített körmeim már 2-3 hét után? Lehet tényleg pajzsmirigy problémával függ össze?

Figyelt kérdés

Eddig egyetlen egy körmösnek sikerült úgy megcsinálni,hogy 4 hét után is max 1 esett le(sajnos messzire költöztünk tőle).

Azóta voltam már vagy 5 másiknál és mindegy milyen anyaggal épít,sosem bírja ki a következő töltési(3-max.4hét).

A mostani körmösöm azt mondta, van egy ilyen vendége, nála kiderült pajzsmirigyprobléma, amióta gyógyszert szed rá, az összes körme fent marad.

Érdemes lenne elmenjek egy vérvételre?

Vagy egyszerűen más probléma lehet?

Köszi



2022. ápr. 2. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Próba szerencse. Ha beteg a pajzsmirigyed legalább kiderül.

Ha meg nem, akkor más a baj.

2022. ápr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Olvass utána, van-e egyéb pajzsmirigy alulműködésre utaló tüneted, mert ha azzal mész beutalót kérni, hogy leesik a műkörmöd és a körmösöd szerint pajzsmirigy... Hát hülyének leszel nézve, az fix. 😂

De lehet csak izzadósabb a kezed, szerencsétlenebb a körmöd íve, anyaga, vagy csak kifogod a kontárokat - abból van elég sajnos. 🤷🏻‍♀️

2022. ápr. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyéb erre utaló jel lehet,hogy hullik a hajam, rendszertelen a menstruációm.
2022. ápr. 4. 19:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezek mind okok. Amúgy meg a házi dokitól kaphatsz vérvételre beutalót, nyugodtan megkérheti ő is az alapokat és onnan lehet tovább menni majd endokrinológushoz, ha szeretnél.


Ha normális a házidokid, akkor kiír mindent. Kérd csak ki, hogy írjon ki amit csak tud. Ártani nem árt, amúgy is érdemes nagy labort csináltatni időről időre és abban benne vannak az alap pajzsmirigy hormonok is.


Aztán gyere ide vissza az eredménnyel :)

2022. ápr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Április 29én megyek magán( fizeti a cég) endokrinológus-belgyógyászhoz, kíváncsi vagyok mit mond.
2022. ápr. 14. 10:11
 6/7 anonim válasza:
Mi lett végül az eredmény ?
2022. okt. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tökéletes vérkép, semmi betegségre utaló jel, a vasam volt picit kevesebb,arra szedtem vasat és ennyi.

Egyszerűen béna körmösöket fogtam ki, pedig nem is a legolcsóbbhoz mentem...de megtaláltam aki olyan körmöt csinál,hogy mind fenntmarad akár 4-5 hétig is.

2023. máj. 15. 15:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!