Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek létezhet az hogy...

Szerintetek létezhet az hogy valaki képen, tévében szebb mint élőben?

Figyelt kérdés

Azt már hallottam hogy élőben szebb mint a képen, de ismerek valakit akinek megnéztem egy képét mielőtt ismertem volna sokkal szebbnek tűnt képen mint előben.

Am csajról van szó:D


2010. szept. 28. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Létezhet, persze. Lehet, hogy beállított képet láttál róla, jó haj,smink stb-aztán élőben meg ez nem volt meg épp. Meg mostanában sokan előszeretettel használják a photoshoppot:D
2010. szept. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen helyzettel szembesültem én is. Nem egy ismerősömet láttam úgy az utcán, hogy alig hasonlított az agyonphotoshoppolt képeire:D a sztároknál is ugyanez van...a képeken meg a TV-ben bárki szépnek tűnhet ha elegendő smink van rajta :)
2010. szept. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igazábol nem csak a smink miatt van ez sztem mert van olyan kép is pl amin nincs smink csak nagyon minimális stb és mégis az arcforma meg minden ég és föld
2010. szept. 28. 21:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. Én is szebb vagyok képeken, tudod az életben nincs PhotoScape. :D
2010. szept. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!