Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hol találhatok profi webprogra...

Hol találhatok profi webprogramozót, webdesignert, vagy csapatot akik százalékért elkészítenék webportálomat? Egyelőre ugyanis nincs több százezrem ilyesmire. Esetleg létezhet olyan, hogy ez legyen webprogramozó osztály vizsgafeladata vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Keress meg magánban, lehet, hogy tudok segíteni.
2011. nov. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Írd meg privátban miről is lenne szó, de csak akkor vagyok hajlandó százalékért segíteni, ha tényleg olyan ötlettel állsz elő, amibe megéri időt ölni.
2011. nov. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ment privát mindenkinek.
2011. nov. 6. 19:39
 4/9 A kérdező kommentje:
amúgy Joomlában én is eltudom készíteni(nagyjából).De szerintem a Joomla több szempont miatt sem alkalmas egy nagy és növekvő portál működtetésére.A biztonságról nem is beszélve.Ettől függetlenül le a kalappal a Joomla előtt..
2011. nov. 6. 19:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Csinálj itt egyedül, videó is van és ingyenes: [link]
2011. nov. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tomi3!

A kérdésből le lehet szűrni, hogy haszonszerzés lenne a honlap célja. Egy ilyen vacakkal, amit te ajánlottál, csak lejártja magát az ember, főleg, ha pénzt is szeretne a weboldallal keresni.

2011. nov. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Természetesen a haszonszerzés is része a dolognak.Szerintem egy normális ember akkor fektet energiát és pénzt valamibe ha az meg is térül.Egyébként igen nemes célú portál lenne,csak hogy tudd.A portál és a hozzátartozó szervezet által a magyarországi kis és középvállalkozások sokkal olcsóbban és hatékonyabban reklámozhatnak majd.

És köszönöm nem kérek több hozzászólást a hozzád hasonló tudatlanul ítélkező emberektől.

2011. nov. 7. 19:11
 8/9 A kérdező kommentje:

Bocs.Azt hittem,hogy a második kérdést is Tomi3 írta rosszindulatból.Épp csak benéztem egy elég rossz nap után,félreértettem a kommentet és ezért reagáltam így.

természetesen igazad van,ilyen 5mp.eu meg hasonlókkal nem érdemes foglalkozni.Igen igényes portált akarok ezért van szükségem profi emberre.Joomlában én is tudok profi és látványos weblapot létrehozni,a sablonszerkesztését is vágom.De most egy portálról van szó.Aminek startból ütősnek kell lenni.Ezért nem jöhetnek szóba az ilyen ingyenes dolgok.

2011. nov. 7. 19:21
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem-e tud valaki olyan taxist Budapesten aki ingyen elvinne engem a célomig, mert amúgy úgyis csak állna és unatkozna egyhelyben?


Esetleg egy olyan autószerelőt aki megcsinálná az autómat és én majd hozok neki másokat akik majd fizetnek neki?

2011. nov. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!