Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A múltkor láttam a tévében...

A múltkor láttam a tévében egy olyan mellnagyobbító eljárást, ahol valamilyen folyadékot fecskendeznek a melledbe és ezáltal feszesebb lesz. Nem tudom valaki hallott e ilyenről?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Én arról hallottam, hogyha fél óráig 4 ember egyszerre markolássza, megnő és feszes is lesz.
2010. jún. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Az a folyadék sóoldat.

És iszonyatosan fáj...Akkor szokták ezt az eljárást alkalmazni,ha valakinek amputálni kellett a mellét.

Fokozatosan töltik fel a mellet sóoldattal,hogy táguljon a bőr,de így is nagyon rossz érzés.


Úgy működik,hogy elmész a dokihoz,egyeztettek,ő vizsgálatkat végez(tet) rajtad(vérvizsgálat stb.).Elmondod,hogy mekkora melleket szeretnél,és ő megcsinálja neked.

Maga az eljárás annyiból áll össze,hogy leülsz egy orvosi székbe,a felsőtestedről leveszel minden ruhát(értelem szerűen),és az orvos egy fecskendőn keresztül elkezdni feltölteni a melledet sóoldattal.


Ne kívánd azt az érzést,amit én a "kezelések" során átéltem..Igaz,nekem Amerikában csinálták.De nekem muszáj volt.


Remélem tudtam segíteni.

2010. jún. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem az a sooldatos nagyon durva.

Elso valaszolonak, szerinted egy kis mellett hogy tud negy ember markolaszni? az mar 8 kez, megis hol fer el. Meg egyebkent is hulyeseg amit irtal:) Es miert pont 4? LOL

2010. jún. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem abban fedezhető fel némi debilitás, aki az első kommentbe beleköt, amikor szemmelláthatólag egy kamuválasz. =D
2010. jún. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem a sóoldatról beszél. az valamilyen sav ami az implantátumot helyettesíti. beépül a szövetekbe így kényelmesebb mint a szilikon
2010. jún. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

ma 19:38-as:


[link]

2010. jún. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
54%

Az nem sóoldat amire gondolsz! :D

Tudom mire gondolsz. Énis megakarom csináltatni a mellem, és láttam én is sok kis filmet erről az eljárásról.

A New Yorki Time magazinba emlitették idén, hogy feltalálták a hyaluron savas kezelést. A dolog nem olyan bonyolult, és drasztikus mint a szilikon implantátum. Kötött hyaluronikus savakat injekcióznak a mellszövetek közé, ami lehetővé teszi, hogy a mellek tulajdonosa a cicik formájához, és saját alakjukhoz illő duzzanatot kapjanak. A bőr 40%-a már eleve hyaluronikus savból áll, a Macrolane pedig semmi mást nem tartalmaz, mint a speciális kötött fajtáját ennek a savnak. Nincs idegen anyag, mert a mellek párnázottsága természetes úton is ennek a savnak és a kollagénnek a közreműködésével létezik. A legjobb az egészben, hogy te ott ülsz a tükör előtt, csak érzéstelenítik a területet, és utána a kezelést végig nézed, majd szólsz mikor úgy gondolod megfelel. Az ára viszont nem piskóta...

Sőőőt... 1-1,5 év elteltével ez felszívódik, és újra olyan lesz mint előtte.

2010. jún. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

erre gondoltál!? :)

2010. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

nem a sóoldatról van szó. saját zsírral töltik fel a melleket, több apró műtéttel.

[link]

egyébként meg a google a barátod ;)

2010. okt. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!