Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kulcsár Noémi tényleg minden...

Kulcsár Noémi tényleg minden férfinak a vágya?

Figyelt kérdés
Nekem mint nő nem tetszenek ezek a mű libák, de eddig az összes férfi akivel beszéltem egyből beindult a Noémire.

2022. okt. 15. 07:53
 61/100 anonim ***** válasza:
0%
Én egy másik ember vagyok mint akivel vitázol, de szerintem nem kéne beleokoskodni olyan dolgokba amikről semmit nem tudsz.Erről a nőről elég sokat szoktak pletykázni, de ha te még azt sem tudom, hogy ki az a RBarbi akkor nem is csodálkozok azon, hogy a Noémit sem ismered.
2022. okt. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/100 A kérdező kommentje:
Jezus!!!! Mi van itt? Hagyjatok mar egymast beken konyorgom!! En magam jol ismerem ezt a not, konyorgom😩
2022. okt. 19. 20:56
 63/100 anonim ***** válasza:
100%
De komolyan, ezek prostik, vsgy tiktok sztárok? Vagy honnan kéne ismerni? Amúgy a pinterest sem hoz be semmit, nem tölt be a link. Miért törölték róluk a képeket? Már komolyan érdekel, de senki nem mondja meg, hogy honnan kéne ismerni. Ezen mi az okoskodás?
2022. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/100 anonim ***** válasza:
28%

Najó!! Mostmár rendesen elegem van ebből, úgyhogy tiszta vizet öntök a pohárba!

Ez a csaj egy átlag családból származott, nem voltak gazdagok.A Corvinuson tanult bankárnak, nagyon okos csak nem arra használja az eszét amire kéne.Az egyetem alatt is űzte már az ipart, de amikor lediplomázott akkor már járt ki Dubaiba, Svájcba stb.Most év elején megismerte a mostmár férjét aki egy ner lovag és nem tetszett neki, hogy az o kis felesegerol ilyeneket írkálnak a neten, hogy hajtós krva, igazi nem túl pozitív es erkolcsos storyk rola stb.Es ezert toroltettek le rola mindent.Instája az megmaradt de csak is a kozeli, akarom mondani Hegyvideki baratoknak van fenntartva.Illetve 12 ezer embernek.

2022. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/100 anonim ***** válasza:
94%
Igen, és ki a férje? Ezt még mindig nem tudtuk meg a mindenki által nagyon ismert Noémiről.
2022. okt. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/100 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm #64, nem halok meg hülyén! Így értem miért nem ismertem, Eltére jártam nem Corvinusra, ellenzékiek között mozgok nem fideszesek között, és Pesten lakom nem Budán. De így már megnyugodott a lelkem 🙏
2022. okt. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/100 anonim ***** válasza:
91%
Én meg Corvinusra jártam és ismerek személyesen fideszes politikust. Mégse tudom, hogy ki a fasz ez.
2022. okt. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/100 anonim ***** válasza:
6%
Nagyon kis kívánatos baba
2022. okt. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/100 anonim ***** válasza:
100%
Én gimiből ismerem ezt a lányt, és hát..Mit is mondjak, akkor még egy teljesen másik ember volt.Kedves, aranyos, őszinte, vidám nem mint most.Látszik, hogy nem szerelmes a férjébe, és csak is érdekből van vele.A gimis időnkben még csinos volt, nem pedig ilyen anorexiásan sovány( kivétel ahol meg van csinálva, mell, fenék).A szájában több a töltelék mint 100 embernek kb. Arról meg nem is beszélve, hogy megy a ❄️ rendesen neki is.
2022. okt. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/100 anonim ***** válasza:

69 kedves gimis ismerőse a Noéminek! 3 kérdésem lenne feléd.

1.Te követed őt instán?/Facen ismerőse vagy?

2.Mit tudsz a “karrierjéről”? Tényleg ennyire hajtós volt Dubaiban?

3.Igaz az, hogy beteg?(egyszer redditten olvastam, hogy egy személyke biztos forrásból tudja, hogy HIV pozitív)

2022. okt. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!