Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kulcsár Noémi tényleg minden...

Kulcsár Noémi tényleg minden férfinak a vágya?

Figyelt kérdés
Nekem mint nő nem tetszenek ezek a mű libák, de eddig az összes férfi akivel beszéltem egyből beindult a Noémire.

2022. okt. 15. 07:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/100 anonim ***** válasza:
#89 elég komoly drogfüggő ő is. Én sem a prostisága miatt haragszom rá, hanem azért mert már a mi adóforintjainkból él!!
2022. nov. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/100 anonim ***** válasza:
52%
Rohadék riherongy!Ki a f*szom nem haragszik egy ilyen nőre? Hát b*szki ha kiment dubajozni akkor miért nem számolt erre? Elmebetegek elmebetegje ami ott folyik.Az meg még hab a tortán, hogy most mi magyar adófizetők tartjuk el ezt a senkiházit!!! Annyira megráncigálnám ezt a nőt, rugdosnám stb
2022. nov. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/100 anonim ***** válasza:
Látszatra nagyon irigylésre méltó az élete, ugyanis most is a Maldívon voltak, most meg már Dubaiban, minden magángéppel, luxus kocsik meg minden amiről egy lány csak álmodhat. Viszont! Elmondom nektek, hogy a Blaha Lujza téri aluljárós csövest jobban irigyeljétek mint ezt a lányt!! Szegény amit már átélt, én nem csodálkozom, hogy ilyen mértékben drogozik.Semminek nem fog már tudni örülni igazán, de tényleg semminek! Plusz az a másik dolog, hogy pletykálják azt hogy AIDS-es. Szóval tényleg lányok! Ne irigyeljétek a Noémit, nem láttok bele az életébe úgy igazán, és nem látjátok mit átélt már!
2022. nov. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/100 anonim ***** válasza:
Erről beszélek én is. Baszhatja a dior napszemüveget, ha már 200-an seggbebaszták. Komolyan kinek kell ez. Szerintem már a prostiságba is belemenekült a családja elől. A prostiságból meg ebbe a házasságba. El tudom képzelni, mennyi érdekérvényesítő képessége lehet ebben a kapcsolatban. Például ha egy nap már nem bírja elviselni a pasast, hogy fog elválni tőle? Sehogy. Vagy mehet vissza a putriba a gucci táskájával együtt. Tényleg ez minden nő álma. Ja nem.
2022. nov. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/100 anonim ***** válasza:
Játssza az eszét Facebookon, meg Instán közben meg egy megkeseredett beteg nő. Ne irigyeljètek én is azt mondom!! Inkább maradok a Hádánál öltözködésben, csak soha ne éljem át azt amit már ez a szerencsétlen lány átélt!
2022. nov. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/100 anonim ***** válasza:
52%
Őt nem porta pottynak használták Dubaiban:)
2022. nov. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/100 anonim ***** válasza:
100%
Én a matematika tanárja voltam gimnáziumban. Akkor még egy teljesen más, normális lány volt jó értékrendekkel. Nagyon okos volt már egészen kicsi kora óta( az általános iskolai matek tanárja a legjobb barátnőm) és ő is mindig dicsérte, ódákat zengett róla. Nálam 7. Től 12.ig mindig kitűnő volt matematikából, ahogyan a barátnőmnél is. A külsejéről nem lehetett már akkor sem azt mondani, hogy ő volt az a kis zárt blúzos lányka, mert nem de közel nem volt olyan kirívó öltözködésű mint a mostani 12.esek. Nemrég tudtam meg, hogy mi is lett belőle, nos hát nagyon sajnálom mert tényleg az ilyen embereket csak is sajnálni lehet.Azt tudom róla, hogy sosem voltak túl tehetősek, de azért ez elég durva lépés volt tőle.
2022. nov. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/100 anonim ***** válasza:
#81 -82 ti biztos ilyen ribi- majmoló csajszik lehettek.Ez a krva nem öltözik jól, tök csicsás még egy hétköznapi ruhája is, ugyan olyan stílusa van mint a Kálmán Szilvinek. Persze vagytok ti, ilyen lányok, nektek ez a fajta öltözködés biztosan tetszik. De nekünk nem
2022. dec. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/100 anonim ***** válasza:
98- es nekem is tetszenek a Noémi ruhái. Lehet, hogy nekem nem állnának olyan jól, hisz nincs szilikonmellem, seggem és nincs hibátlan alakom. Viszont ha úgy néznék ki mint ő én is biztosan felvenném ezeket a ruhákat.
2022. dec. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/100 anonim ***** válasza:
#99 hibátlan alak??????? Úristen, ez a nő betegesen vékony!!! Úgy néz ki mint egy anorexiás!!! Állítólag cukrot iszonyat ritkán eszik(akkor is csak keveset), szénhidrátot is csak akkor ha muszáj. Betegesen figyel az alakjára. Biztosan ettől is, de a sok ❄️❄️❄️ tol nem is tudna hízni.
2022. dec. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!