Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most öszintén, Kulcsár Edina...

Most öszintén, Kulcsár Edina mégis hogy lehetett szépségkirálynő?

Figyelt kérdés
Távol álljon tőlem, hogy bántsam, a magánéletét se követem, de mostanában akaratlanul is sok cikk jött velem szembe róla. Na már most hogy így nézegetem a képeit, komolyan elgondolkoztam, hogy hogy a bánatos égbe lett ez a nő a "legszebb"... szerintem nagyon csúnya, nem irigységből mondom, mert én aztán tényleg csúnya vagyok, csak így eltűnődtem.
2022. márc. 4. 05:56
 1/4 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem akkor tényleg nagyon szép volt.

Azóta rajta is látszik az idő, a két gyerek és a rossz lelki állapot. Viszont az utóbbi időben újra kivirult én ismét nagyon szépnek látom.

2022. márc. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Engem az lepett meg, hogy a szabályzatban az benne szerepel, hogy nem lehet házas és 26 éven felüli a jelölt, de plasztikáztatva pedig lehet. “Érdekes”.


Amúgy nem tudom. Vannak félig roma lány barátaim és ismerőseim. Egyik-másik sokkal szebb alappal, mint Edina.


[link]

2022. márc. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Eleve a szépségkirálynőket, a “felhozatalból” választják ki.

Ha nem jelentkeznek szép nők, akkor a “közép szépekből” kell választani.

Az igazán szép nők az utcán vannak, és nekik több eszük van ilyen marhaságokra jelentkezni.

F.

2022. márc. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

Én sem értem…


Azért vannak olyan szépségkirálynők akiket szépnek tartok, annak ellenére is, hogy 99% nem az eseteim az ilyen nők.


De ez az Edina egy tipikus fél roma csaj, tényleg nagyon sok ilyet látni az utcán nap mint nap és nagyon nehéz azt mondani rá, hogy szép…


Szokta mondani, hogy Ő lett a VILÁG második legszebb nője… Tehát akkor valami nemzetközi versenyen lett 2. helyezet, nem?


Nem követem nyomon az ilyesmit, de ez nekem hihetetlen kategória.


23/f

2022. márc. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!