Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, mekkorára trimmelitek a...

Fiúk, mekkorára trimmelitek a nemi/láb/testszőrzetet ha levágjátok? Hány mm és egyenletesen vagy hol hosszabb? Ha borotva is megy akkor azt hol?

Figyelt kérdés
2022. szept. 12. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Nemár, hogy nem tudod eldönteni magadnak, hogy mekkora subát akarsz!

Nincs előírásos méretű sęggszőr meg ilyenek!

Ahogy neked megfelel.

2022. szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Én nullásra szoktam,nekem jobb így
2022. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát a nullásnál az a baj, hogy sokszor begyulladhat ha visszahúzódik a szőr vagy valami fertőzés belemegy, ezért szoktam 2-5 mm-re meghagyni, hogy azért ne kunkorodjon sehol, de kopasz se legyen. Ahol meg kell ott pl intim tájékon pár helyen teljesen leborotválom, hogy puha legyen. Ez vagyok én. Nem tudom más hogy csinálja.


Az első válasz meg teljesen értelmetlen.

2022. szept. 12. 23:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sosem gyullad be,ha nullásra szedem,sőt,olyankor gyakran,fürdéskor át is borotválom,hogy teljesen sima legyek,bár sajnos nem tart soká.2 vagyok.
2022. szept. 13. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány mm. Ez kábé olyan kérdés mint a skinny farmernél, hogy férfiak esetében mennyire szabad, megengedett tapadni a lábon!

Epiláld le azt a förmedvényt, és nincs gond vele.

Én mindenemet epilálom és sokkal esztétikusabb, kényelmesebb.

2022. szept. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Férfiként epilálsz? Az nem túlzás?
2022. szept. 13. 11:54
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy férfi szerinted mitől férfi? A szőrtől?

Azért mert férfi vagyok csak szőrrel rendelkezhetem?

Az őskornak már vége! Hahó.

2022. szept. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!