Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes foglalkozni...

Hogyan érdemes foglalkozni otthon a testszőrzettel? (18F)

Figyelt kérdés

Elsősorban has-mellkas szőrzetre gondolok:

Nem nőhet a végtelenségig, de azért legyen is (gyantáztatás, életvitel szerű borotválás szóba se jöhet), úgy nehéz levágni hogy maradjon, 0-s géppel a legegyszerűbb, de utána egy ideig fura amikor nő.

Jöhet más testtájjal kapcsolatos válasz is.

A lábon azért az ember hagyja nőni de láttam már olyat akinek brutálisan szőrös volt a lába is.

Fanszőrzetet is egyszerűbb szerintem géppel vágni.

Nincs se energiám, se pénzem, se kedvem ilyen miatt kozmetikushoz vagy hasonló más helyre járni, mert otthon is megoldható.



2020. jún. 9. 22:45
 1/4 anonim válasza:
68%
Pedig a gyantázás lenne a legjobb. De ha mondjuk sokáig piros marad tőle a bőröd érthető lenne , hogy nem szeretnél úgy. Még vannak olyan szőrtelenítő krémek amiket rákensz , rajta hagyod egy ideig és állítólag (én még nem használtam ilyet , de hallottam , hogy működik) leszedi a szőrt
2020. jún. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hónaljra (trimmerrel) a legrövidebb, mellre is a legrövidebb (vagy ízlés szerint), hasra ugyancsak a rövid, a krinolinra meg... inkább ízlés szerint a zacskóra meg (ÓVATOSAN!) újfent a legrövidebbet ajánlom.

1-2 hetente, testrésztől függően.

2020. jún. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én a fanszőrzetem 0-s géppel vágom le, 3-4 naponta megismétlem

a lábamon és a mellkasomon csak rövidre vágom a szőrt, hónaljamat szintén 0-s géppel tolom le, egyedül a popsimnál borotválkozok

2020. jún. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem felsőtestemen alig nő. Farkam tövét borotvalom, körülötte a fanszőrzetet testszőrnyíróval kb. 3 hetente lenyírom pár millisre.

Hónaljamon meg nem zavaróan dús, általában meghagyom, max nyáron borotvalom néha higiénia miatt. De azon már gondolkoztam, hogy kipróbálnám oda a gyantáztatást, talán egy nyári szezonra elég lenne 2x, és akkor letudva az izzadós időszak. :D /F

2020. jún. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!